Talisman Kullanıcı Listesi.

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın. Elektronik amartisor 19 jantın sertliğini çözer tahmini. Bu jant talismanı güzel gösteriyor değer bence. Kazasız sürüşler
Arkadaşlar bugündürki renault talismanla uğraşıyorum diğer konuda araç satılmış demiştim . 2016 full opsiyonlu Tüm Türkiye deki son aracı kaçırdığım için üzülmüştümki telefon geldi bir şekilde araç bana döndü 155 e hayırlaştık kaporasını havale ettik inşallah bir aksilik cıkmaz daha inşallahda bu kadar uğraştığımıza pişman etmez bizi 1 temmuz sonrasına araçımızı alıcağız mtv ödememiş olucağız . Seramik kaplama yaptırıyorum spoyler takılacak . Nelere dikkat etmemiz lazım aracı teslim almadan önce şurasına burasına bakın diyeceğim yer varmı? Aracın icinde hediye neler geliyor ? Neler isteyebilirim ? Biliyorsunuz bu konuda uyanıklık yapıp vermiyorlar . Araçla memnun kalıçağımı düşünüyorum bunu sonkez pekiştiren daha önce bmw mercedese binen birinin bu araca yapmış olduğu yorum ve 155 e hemen al kaçırma demiş olmasıyla iyice ön yargılarımı kırdım . Herkese Allah daha iyilerini nasip etsin . Az daha bayan bana koleosu satacaktı öglen :D araçımda tek olmasa sanki daha iyi olurdu dediğim opsiyonu 19 jant bu tarz araçlarda konfor beklentim yüksek inşallah 19 jant sert gelmez :)

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok sağolun teşekkürler.

Albayrak84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,bende talisman alıp araniza katılmış bulunmaktayım,aracım 1.6 160ps vizyon kahve, adaptif hız sabitleyici hariç bütün opsiyonlar dahil. Fiyat ÖTV indirimi 95.000tl. Araç ile ilgili ilk izlenimim 160 lik motor gitme konusunda çok istekli ve keyifli.Araç taksit yolda süzülme hissi var, gazdan ayağımı çektiğim zaman bile sanki araç boşta gidermişcesine akmaya devam ediyor.Ayriyo yol ve rüzgar sesi yok denecek kadar az.Süspansiyon ise 19 jant dan dolayı ön yargılı olmama rağmen çok yumuşak ve sönümleme hissi iyi geldi.Yakit sarfiyatı ise 5.8 lt eğlenceli bolca ara hızlanma yapmama rağmen.Simdilik aktarabileceklerim bunlardan ibaret. Herkese​ iyi forumlar,kazasız belasız sürüşler.

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,bende talisman alıp araniza katılmış bulunmaktayım,aracım 1.6 160ps vizyon kahve, adaptif hız sabitleyici hariç bütün opsiyonlar dahil. Fiyat ÖTV indirimi 95.000tl. Araç ile ilgili ilk izlenimim 160 lik motor gitme konusunda çok istekli ve keyifli.Araç taksit yolda süzülme hissi var, gazdan ayağımı çektiğim zaman bile sanki araç boşta gidermişcesine akmaya devam ediyor.Ayriyo yol ve rüzgar sesi yok denecek kadar az.Süspansiyon ise 19 jant dan dolayı ön yargılı olmama rağmen çok yumuşak ve sönümleme hissi iyi geldi.Yakit sarfiyatı ise 5.8 lt eğlenceli bolca ara hızlanma yapmama rağmen.Simdilik aktarabileceklerim bunlardan ibaret. Herkese​ iyi forumlar,kazasız belasız sürüşler.

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler . 160 dan sonraya cıktınızmı hic bu hızdan sonra yol tutuşu rüzgar yol ses durumu nasıl ?

Albayrak84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler ederim.

Albayrak84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim,160 üstüne çıkmadim fakat 140 civarı rüzgar sesi aldığım oldu fakat dışarda aşırı rüzgar vardi oyuzden araç ile ilgili olumsuz izlenim yaratmadı bende.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim,160 üstüne çıkmadim fakat 140 civarı rüzgar sesi aldığım oldu fakat dışarda aşırı rüzgar vardi oyuzden araç ile ilgili olumsuz izlenim yaratmadı bende.

uzun soluklu kullanım sonrasında 4 controlün sıkıtnı cıkardılğını söylüyenler var rot balans ayarları filan can sıkıcı oluyormuş inşallah bizde yaşanmaz bunlar .

Albayrak84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun soluklu kullanım sonrasında 4 controlün sıkıtnı cıkardılğını söylüyenler var rot balans ayarları filan can sıkıcı oluyormuş inşallah bizde yaşanmaz bunlar .
Yeni bir sistem açıkçası ilerde ne olur kestirmesi zor, çok büyük problem çıkaracağını sanmıyorum.yasayip göreceğiz.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayirli olsun kazasız belasız kullanmanızı dilerim.