Talisman, Megane 4, Kadjar,EDC/XTRONIC Vites Topuzu İçin Ucuz/Şık Bir Alternatif

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba.

Bazı EDC ve XTRONİC Şanzımanlı Renault araçlarda (Talisman, Megane 4, Kadjar, Koleos, Clio vb.) orijinal vites topuzunun yerine kullanılabilecek bir alternatif vites topuzundan bahsettiğim videoyu sizlerle paylaşacağım. Bu vites topuzu değişikliğini ben ilk olarak yine forumumuzun üyelerinden Erdal Bey'in Talisman'ında canlı olarak görmüştüm. Aracımdaki G.Kore'den getirttiğim tam deri orijinal vites topuzunu bir süre daha kullandıktan sonra, Youtube kanalıma gelen istek ve ısrarlar nedeni ile tarif videosu çekebilmek için bu vites topuzundan satın alıp, ben de kendi aracıma monte ettim. Orijinale göre çok daha şık oldu bence.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağık Hakan kardeşim, izlediğim en detaylı montaj videosuydu, kanalına da abone oldum... :)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Çok teşekkür ederim Mustafa Abi. Desteğin için teşekkür ederim.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Elinize sağlık Hakan bey , çok güzel bir video olmuş. Orjinaline göre çok daha ergonomik ve görsel olarak daha iyi bence de. Uzun zamandır kullanıyorum , şuana kadar her hangi bir sorun yaşamadım şükür.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Çok teşekkür ederim Erdal Bey.Çok daha kibar duruyor ve bence kullanımı daha rahat.
Siz de güle güle kullanın.

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bu arada kanalıma üye olan Kadjar sahibi bir arkadaşımız da bu üründen satın alıp, aracına monte etti. Yani bu vites topuzu kadjar'a da monte edilebiiyor.