Talisman Ses Sistemi Yardım

dyolal2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar. Bildiğiniz üzere talisman araçlarda yurtdışında sunulan bose ses sistemi ne yazık ki yok. Bunu Türkiye'de kendi imkanlarımız ile yapma şansımız yok mu yada aynı sisteme benzer bişiler yapma şansımız var mı. Uzun yola çıkan birisi olduğum için araçta bagajı işgal edecek bir subwoofer istemiyorum. Orjinal bose ses sistemindeki gibi herşeyin gizli olmasını ve güzel bir ses almak istiyorum. İnternette bir sitede talisman bose anfi gördüm onu alıp diğer parçaları farklı markalardan alarak bu sistemi yapabilir miyiz?Yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Aristoteles

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Herkese merhabalar. Bildiğiniz üzere talisman araçlarda yurtdışında sunulan bose ses sistemi ne yazık ki yok. Bunu Türkiye'de kendi imkanlarımız ile yapma şansımız yok mu yada aynı sisteme benzer bişiler yapma şansımız var mı. Uzun yola çıkan birisi olduğum için araçta bagajı işgal edecek bir subwoofer istemiyorum. Orjinal bose ses sistemindeki gibi herşeyin gizli olmasını ve güzel bir ses almak istiyorum. İnternette bir sitede talisman bose anfi gördüm onu alıp diğer parçaları farklı markalardan alarak bu sistemi yapabilir miyiz?Yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

İnternette subigarage isimli sayfaya bakabilirsiniz. Çok kaliteli ses sitemi yapıyor. Tabii ücreti biraz tuzlu ama işini doğru yapan sayılı kişilerdendir.

dyolal2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnternette subigarage isimli sayfaya bakabilirsiniz. Çok kaliteli ses sitemi yapıyor. Tabii ücreti biraz tuzlu ama işini doğru yapan sayılı kişilerdendir.
Benim demek istediğim kendi imkanlarımız ile yapabileceğimizdi. Bu tarz yerler biraz yüksek fiyatlar istiyorlar. Konudan anlayan kişiler yardımcı olur sanmıştım.

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar. BildiÄŸiniz üzere talisman araçlarda yurtdışında sunulan bose ses sistemi ne yazık ki yok. Bunu Türkiye'de kendi imkanlarımız ile yapma ÅŸansımız yok mu yada aynı sisteme benzer biÅŸiler yapma ÅŸansımız var mı. Uzun yola çıkan birisi olduÄŸum için araçta bagajı iÅŸgal edecek bir subwoofer istemiyorum. Orjinal bose ses sistemindeki gibi herÅŸeyin gizli olmasını ve güzel bir ses almak istiyorum. Ä°nternette bir sitede talisman bose anfi gördüm onu alıp diÄŸer parçaları farklı markalardan alarak bu sistemi yapabilir miyiz?Yardımcı olursanız ÅŸimdiden teÅŸekkürler.

yapılabilir tabiki ama bas istemiyorsan bagajda kompenant takımı alman gerekir midrange kullanacaksan bas koyman gerekecek ucu açık her türlü istediğini yapabilirsin ama alacağın amfi ile hoparlör dengesini iyi ayarlaman gerekiyor seste bozulma yaşamamak için