Talisman - trafik işaretleri okuma özelliğinin açilmasi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben 2. kez gönderdim.Cevap gelirse buradan paylaşırım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Birkaç kez kamera değişimi ilginç.Ama bence sıkıntı kamera ya da sensör değil.Sıkıntı yazılım.Çünkü bu özellik olan araç ile bizim talisman iconlardaki sensör ya da kera aynı parça numaralı

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet yazilimla alakali rlink2 menusu tabela okuma olanla olmayanlar farkli benim aracla you tube daki videolari inceledim rlink menusunde alt menulerde farkliliklar var surus yardim menusu ozellikle farkli

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz bu konuyu soyledik mais yetkililerine, bu konuda arastirma yapacaklardi. Gayet olumlulardi sanirim olacak gibi. Tabi kesin birsey yok suanlik beklemedeyiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ne zaman donus yapacaklarini soyledilermi neyini arastiracaklarmis sanki bilmiyorlarmi bence bu oyalama taktigi donanimlar arac gelmeden belirleniyor maliyeti dusurmek icin bence sistemi kapali olan yazilim yuklemesi yapildi yada bizim ulkemizdeki tabelalar pek saglikli olmadigi icin olabilir yani sonucta bunu biliyorlar insallah dediginiz gibi olur bizde en azindan bakima goturdugumuzde islemi yaptirip aracimizin ozelliklerini tam olarak kullanabiliriz yillardir reno kullaniyorum ve ailecekte kullaniyoruz hep bir kandirmaca icindeler bir ozelligi koyuyorlar ama onun tum islevlerini ya kisiyorlar yada yarim koyuyorlar hep bir eksik var mesela reklamlarinda panoramik cam tavan diyorlar burda bile sahtekarlik yapiyorlar aslinda panoramik cam tavan degil sadece biraz boyutu buyutulmus cam tavan ama panoramik diyerek millete donanimi hak ettiginden fazla satma pesindeler ,serit takip diyor diger araclardaki gibi direksiyona mudahale olayi yok araci seritinde tutmuyor sadece ses veriyor ona bile dunya para istiyorlar masajli koltuk diyor sadece sifor koltuguna koyuyorlar yani demem o ki hep bir eksiklik var ve eksik donanimla fazla kar pesindeler ve donanimlari sanki tammis gibi empoze ediyorlar millet itiraz edincede bakicaz arastiricaz laflariyla gecistiriyorlar

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilemiyorum maalesef. Aractan uzaklasinca kitleme, aynalarin otomatik kapanmasi bazi kadjarlarda yoktu sagolsunlar onu cozduler. Haftaya 1 aracta denenecek olursa parcanin siparisini vericez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabela okuma sistemimi denenecek eger denenir ve olumlu olursa buradan bilgilendirme yaparsiniz

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlısı olsun.Takipteyiz.Ayna kapama ve yaklaşınca açılıp uzaklaşınca kapanması yazılım ise trafik tabelası okuma kamera+sensör uyumlu modeller için ki talismanlarda parça numarası bile aynı, yazılım ile düzeltilebilmesi gerekir.

syhgul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben artık ümidimi kaybettim hiçbir gelişme yok actıramıycaz bu özelliği