Talisman - trafik işaretleri okuma özelliğinin açilmasi

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben şu an şoklardayım... Hangi servise götürüp sizin bu saydıklarınızı benim aracımda da açın diyeceğim.
Bizim kendi başımıza bunları açma şansımız yok mu R-LINK 'den. Ve siz nasıl açtırdınız ? Hangi servise götürüp açıldı bunlar ?
biz kendimiz açtık servisler açmıyor açamıyor çünkü cihazları yetkili değil fransa kısıtlı cihaz veriyor

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nerede nasıl açılıyor bizlerde açamazmıyız
elm 327 soket lazım ve programı var dizüstü bilgisayar lazım vs vs

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elm 327 soket lazım ve programı var dizüstü bilgisayar lazım vs vs

Detaylı açıklama verme şansınız yok mu ?
Bu işlemi yapan, firmalar veya sanayide işlem yapacak bildiğiniz birileri var mı ? Bu firmaların iletişim bilgilerini iletebilir misiniz ?

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Courise control sistemi biliyorsunuzki 30-150 arasında çalışmakda ona göre fren yapıp gaza bazıyor , gizli özellik açma işlemlerinde bu rakamlar değiştirilebiliceğini duydum örnek 0-180 gibi burada yüksek hız önemli değil ama 0 a kadar indirip tekrar hareket edebilirse bu olay şehir içindede kullanılabilir mükemmel olur

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün aracımda trafik işaretleri okuma açıldı . Motor sesi efekti eklendi car play aktif edildi ama sürümden dolayı kullanamıyorum (2.2.) lastik göstergeleri psi oldu , hareket halinde video izlenebilme açıldı , akvaryum vs uygulamaların hareket halinde kapanmaması sağlandı.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bugün aracımda trafik işaretleri okuma açıldı . Motor sesi efekti eklendi car play aktif edildi ama sürümden dolayı kullanamıyorum (2.2.) lastik göstergeleri psi oldu , hareket halinde video izlenebilme açıldı , akvaryum vs uygulamaların hareket halinde kapanmaması sağlandı.
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Ben de aracımda hız tabelası okuma özelliğini aktive ettim.
e12f4ed7619a4f97c3779c6794751542.jpg

Bulentinan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Befe. Hatırladım da, konu içinde geçmişe bakınca Aralık 2016 da neler yazmışız, ben, siz ve diğer arkadaşlar ve Renault Fransa ve Türkiye'nin duyarsızlığı. Ve gelinen noktada çözümü yine araç kullanıcıları buldu. Kesin anlaşıldı ki üreticiler ve onların ülke temsilcileri müşteri sesini pek dinlemiyorlar. Yaptıran herkese hayırlı olsun.