Talismanıma Detaylı iç temizlik ve Seramik kaplama

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Maşallah , güle güle kullanın.Profesyonelce yapılmış.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Maşallah.Güle güle kirletin.Çok güzel bir çalışma olmuş.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
TeÅŸekkürler .Aldığımdam beri detaylı bir temizlik istiyordum , vesile oldu seramik iÅŸini de halloldu .

TeÅŸekkürler , benimde çok içime sindi . Ä°ÅŸinin ehli yapan arkadaÅŸlarda , saÄŸolsunlar 3 gün uÄŸraÅŸtılar .

Seramik işi hazırlık aşaması açısından zor ve zaman alan, seramik uygulama açısından ise ustalık isteyen bir iş olduğundan özel bir iştir.Ben aracıma ilk aldığımda ve geçen sene olmak üzere 2 tur seramik uyguladım. Gtechniq crystal serum ve exo v2 kullandım. Seramik'ten sonra korumak daha önemli hale geliyor.Elle ph nötr şampuan ile yıkamanızı tavsiye ederim.Kendiniz yıkamayacaksanız da kesinlikle benzinlikteki köpüklü yıkamaları ve otomatik makineleri kullanmayın.Köpük makinesi ile yıkamada 4-5 yıkama, otoamatik makine ile 1-2 yıkamada seramik kaybolur.
Seramik tabakasının ömrünü uzatmak için https://urun.n11.com/cila/turtle-wax-hizli-sprey-cila-500-ml-P286314295 böyle bir cila ve ya gtecgniq c2 v3 tavsiye ederim.

Son düzenleme:

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Seramik işi hazırlık aşaması açısından zor ve zaman alan, seramik uygulama açısından ise ustalık isteyen bir iş olduğundan özel bir iştir.Ben aracıma ilk aldığımda ve geçen sene olmak üzere 2 tur seramik uyguladım. Gtechniq crystal serum ve exo v2 kullandım. Seramik'ten sonra korumak daha önemli hale geliyor.Elle ph nötr şampuan ile yıkamanızı tavsiye ederim.Kendiniz yıkamayacaksanız da kesinlikle benzinlikteki köpüklü yıkamaları ve otomatik makineleri kullanmayın.Köpük makinesi ile yıkamada 4-5 yıkama, otoamatik makine ile 1-2 yıkamada seramik kaybolur.
Seramik tabakasının ömrünü uzatmak için https://urun.n11.com/cila/turtle-wax-hizli-sprey-cila-500-ml-P286314295 böyle bir cila ve ya gtecgniq c2 v3 tavsiye ederim.

Aynen , dikkat etmek gerekiyormuş. İlk yıkamaya özellikle bize gelin , biz yapalım dediler. Benim araçta Gyeon ürünler kullanıldı. Boyada Gyeon Mohs , iç kısımda Gyeon Preserve , Koltuklarda Gyeon Leather Shield , trimlerde Gyeon Trim , jantlarda Gyeon Rims ürünleri kullanıldı .

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Aynen , dikkat etmek gerekiyormuÅŸ. Ä°lk yıkamaya özellikle bize gelin , biz yapalım dediler. Benim araçta Gyeon ürünler kullanıldı. Boyada Gyeon Mohs , iç kısımda Gyeon Preserve , Koltuklarda Gyeon Leather Shield , trimlerde Gyeon Trim , jantlarda Gyeon Rims ürünleri kullanıldı .
Kaliteli ve güzel ürünler.Şampuan olarak ta gyeon'un ph nötr oto şampuanını kullanabilirsiniz.
Benim getechniq gwash bitmek üzere.Ben de bitince şu ürünü kullanacağım: https://www.meguiars.com.tr/nxt-generation-car-wash-cilali-oto-sampuani.
1 kez denedim.Bu da çok kaliteli ve ph nötr bir şampuan.

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok güzel, profesyonellere bırakmak en doğrusu.
Erdal Bey'in de dediği doğru erken yaşta tüm gün uğraştığımız oluyordu. Git gide bu azalıyor.

Ben bu konuda çok ilgiliyim. Sanayide çocukken kaportacıda çıraklık da yaptım. Sonrasında 15~öncesi polisaj makinesi ve iyi bakım setleri de oluşturdum.
İhtiyacı olanlar bunları her zaman kullanabilir. Şu andaki İzmir'deki evdeyim. Ploisaj makinesi (amatör), sarf malzemeler en iyileri; araç şampuanı, deri bakım ürünleri araç cilaları var. İsteyenler alıp kullanabilir.
İstanbul'da da Motul'de çalışıyorum. Car Care ürünleri çıktı. Birine hediye etme şansım yok ama tüm seti 10 parça aldım. İsteyenler bitene kadar kullanabilir. İstanbul'da amatör ama iyi iş yapan göçük düzeltme aleti de var.
Ben de yardımcı olurum uygulamada.