Tapatalk

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonunda oldu. :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi geçmiş olsun Barış abi :D

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi geçmiş olsun Barış abi :D

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bendeki sürümde vardı galiba problem. Başka bir sürüm yükledim çat diye buldu forumu. Huy işte birşeyi kafaya taktımmı illaki olacak. Hayatın her yerinde böyle benim için :D

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

telefonu aldığımda bi denemiştim ama ya versiyon ya cahillikten başaramamıştım, tepetakla olmayalım da tapatalk olacağız derken:D

cıx cıx daciacı abi, hiç demiyorsun ücretli o boşver, başaramamak değilmiş daha önce de bakmış ücretli olunca alternatif bir şey indirmişim o da işe yaramamış. ben ücretli bir şey kullanmıyorum, tapatalksız devam bu durumda...

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tapatalki ucretsiz indirdim suan ordan yaziyorum. Renault yazmamla sadece buldum dostlugun adresi diye cikti:)

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
cıx cıx daciacı abi, hiç demiyorsun ücretli o boşver, başaramamak değilmiş daha önce de bakmış ücretli olunca alternatif bir şey indirmişim o da işe yaramamış. ben ücretli bir şey kullanmıyorum, tapatalksız devam bu durumda...

bende laptop var, bide tablet... ceptelle internette girmiyom, bişi göremıyom... extra paralıysa zati hiç işim olmaz... normal cihazlar ve internet yetıyo... :cool:

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tapatalk sayesinde kucucuk cep ekrani pc ekrani gibi kullanisli hale geliyor kullanmayan bilemez :D

Ucretsiz nerden buldunz yaw

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Tapatalki ucretsiz indirdim suan ordan yaziyorum. Renault yazmamla sadece buldum dostlugun adresi diye cikti:)

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
burak hocam senden korkulur:) normal yoldan ücretsiz yok ama benim ulaşabileceğim şekilde yani, keyifli yazmalar:)

bende laptop var, bide tablet... ceptelle internette girmiyom, bişi göremıyom... extra paralıysa zati hiç işim olmaz... normal cihazlar ve internet yetıyo... :cool:
paralıymış ben de diyorum daha önce de aklımdaydı niye kurmadım meğer dolar işaretlerini görünce caymışım :D ben sabırsız insanım cepten oraya basıyon şuraya kayıyor falan telefondan soğuyor insan:D okumak için iyi de yazma etme ölüm:)