Tatil planım....

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese Merhabalar,

Mayıs Ayının ilk haftası, aracımızla cıkacagımız 15 günlük bir tur planlıyoruz eşimle beraber, Samsun'dan başlayıp, Bursa, Çanakkale, Erdemit, Dikili, İzmir, Kuşadası, Didim, Bodrum, ve son olarak Marmaris den sonra Samsun'a dönüş yapmayı düşünüyoruz, Yol üzerinde gezip göreceğimiz ve kalabileceğimiz yerler hakkında fikir verirseniz sevinirim,

Bütün fikirlerinize açığım yorumlarınızı bekliyorum
smile.png

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başlangıç için kısa ve öz planlamamız....

Samsun-Bursa
Km: 750 km /8 saat 34 dk
Cumalıkızık sabah kahvaltısı!!
Ulu Cami-gezilecek
Koza Hanı-gezilecek
Bursadan kestane şekeri alınacak!!
En önemlisi; İskender yenilecek
ayyare Kültür Merkezi Yanı Atatürk Caddesi No:60
PK:16170 OSMANGAZİ/BURSA

Bursa-Çanakkale
Km; 270 km / 4 saat
Kalınacak yer; öğretmen evi; kişi başı 50 tl J

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa da cumalıkızık da köy kahvaltısı diyecektim :) Hayvanat bahçesinin yanında iskender efendi konağı vardır iskender için :) Birde merkezde var küçücük biryer ama yerini unuttum orasıda tıklım tıklım olur.

Merzifon üstünden mi gidersiniz?

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa da cumalıkızık da köy kahvaltısı diyecektim :) Hayvanat bahçesinin yanında iskender efendi konağı vardır iskender için :) Birde merkezde var küçücük biryer ama yerini unuttum orasıda tıklım tıklım olur.

Merzifon üstünden mi gidersiniz?

aynen merzifon üzerinden gidecegiz :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
İnegölde Orhan var , inegöl köfte yemeden geçmeyin :)

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim burdan geçseniz yol çok uzuyor. 3-3,5 saat. Bu taraflarda tavsiyem çok olur ama Merzifon yolu olunca sadece Bursa yı biliyorum. Belki rotadan sapıp Ilgaz trafik bölge ye gelmeden sağ tarafa dönüp Ilgaz Dağı Milli Parkına gidebilirsiniz yaklaşık 25km. Bursa İnkaya da İnkaya Çınarı vardır orasıda güzeldir.

Söylemeyi unuttum Bursa da köfteci yusuftan uzak durun :) Biz 7 kişi zehirlenmiştik.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnegölde Orhan var , inegöl köfte yemeden geçmeyin :)

İnegöl terste kalıyor abım ya :(

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim burdan geçseniz yol çok uzuyor. 3-3,5 saat. Bu taraflarda tavsiyem çok olur ama Merzifon yolu olunca sadece Bursa yı biliyorum. Belki rotadan sapıp Ilgaz trafik bölge ye gelmeden sağ tarafa dönüp Ilgaz Dağı Milli Parkına gidebilirsiniz yaklaşık 25km. Bursa İnkaya da İnkaya Çınarı vardır orasıda güzeldir.

Söylemeyi unuttum Bursa da köfteci yusuftan uzak durun :) Biz 7 kişi zehirlenmiştik.

hemen not alıyorum, köfteci yusuftan uzat duruyorum.... ben Ilgaza 4 defa gittim en sonuncusunda kaza yaptık otobus ile... :(

çınar agacı güzel buyuk ama agac içinde tepeye cıkılmaz kı :( Şuna kısaca belirtim, Bir turizmci olarak, Samsun'da tur goturuyordum, 4 sene once ılgaz olsun, canakkale olsun, gezmedik yer kalmadı ama esimle ve benım ufaklıkla basbasa gezmek ayrı olacak tabı... :) Yorumlarınızı acıgım tabi benım...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Mayıs ayında büyük ihtimalle Didim'de olurum kardeşim, geçerken uğrarsınız...:eyv

Cevap:İnşallah abim :) akbüktede teyzemın yazlıgı var :) nasıp bakalım

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yalova'da Yalova sütlüsü mutlaka tavsiyemdir o tarihte bende seferde olacağım yoksa görüşürdük