Tavan Bagajı

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Tavan bagajı kullanan var mı ? Nerede taktırılır? Ruhsata işletmek gerekli midir ve nasıl işletilir ? Kaç liraya taktırılır bilgisi olan var mı ?

kamer kmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallaha ben de aynı şeyi düşünüyordum.. sen benden önce konuyu açmışsın.. benim de aklımda olan ve eklemek istediklerim var aslında.. yükseklik ne kadar oluyor mesela.. avm lere falan girişte sorun olur mu.. çünkü bazı yerler neredeyse milimetrik geçiş araçlar için..tahmini 500 tl civarındadır diye düşünüyorum ama bakalım yorumlar nasıl gelecek

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2ler bu haliyle gitmiyor tavan bagajıda yapsak çöker kalır olduğu yere

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hahahha :) clio olması şart değil başka araçlarda da olsa deneyenlerin tecrübelerini dinlemek isterim :)

erolmtl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 hafta önce 0.9 sport tour racıma portbagaj takdırdım. Uzun yol yapmadım halen. Tecrübe edindikçe yazarım

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 hafta önce 0.9 sport tour racıma portbagaj takdırdım. Uzun yol yapmadım halen. Tecrübe edindikçe yazarım

Nerede ve kaça taktırdınız ? Ruhsata işlettiniz mi ? Şimdilik bunları söyleseniz de olur :) birde fotoğraf çok makbule geçer :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Merhaba,
Tavan bagajı kullanan var mı ? Nerede taktırılır? Ruhsata işletmek gerekli midir ve nasıl işletilir ? Kaç liraya taktırılır bilgisi olan var mı ?

Selamlar Tavan bagajı kullanımı için ruhsat işlemine gerek yok, tüvtürk'e giderken çıkarırsın, tüvtürk'ün bazı istasyonlarında sorun çıkardıklarını duymuştum. Bagaj fiyatları kalite ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. İnternet sitelerinden bu fiyatları arabanızın modeline uygunluğuna göre araştırabilirsiniz.:eyv

erolmtl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ankarada şaşmazda taktırdım. marka yurttel. internette yurttel yazdığınızda bulabilirsiniz. bendeki siyah 400 lt. barlarla beraber 950 tl ye taktırdım. foto atmayı denicem birazdan

erolmtl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıca ruhsata işletmye gerek yok. adı üstünde portbagaj. araçta sürekli klan bişey değil. portatif. istediğin zaman çıkarabilirsin. foto gönderemiyorum. özelden mail adresini veya tel atarsan foto gönderebilirim.

Son düzenleme:

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Gider gitmesine de yakıt ve baskı balatanın hali ne olur bilemiyorum araç boşken bile kalkışlarda titriyo...