Tavan Lambası Elektriği

tonyalee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkdaşlar Renault 19 1.4 Rl modelinde tavan lambasının elektriği nereye bağlı acaba elektrik gelmiyo bi sigortası filan var mı ?

zalim24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sigortadan gelio sigortaları kontrol et sorun gder

tonyalee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağ olun sigorta atmıştı sigortayı değiştirdim.Fakat yine elektrik gelmiyo acaba başka biryerinde mi sorun var.Tavan lambasının elektriğinin herhangi başka bir yere bağlı olabilirmi?

zalim24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TAvan lambası sökülüyü sökülüşü de kolay söküp bi bakarsan kısa devre felan var mı diye bi de içindeki lambayı kontrol et yanıyo mu yanmıyo mu diye

mhmmtcn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zalim24 ne yaptın hallettinmi tavan lambasını.benimkide yanmıyor nasıl hallettiğini yazarsan ben de bir şeyler yapmaya çalışırım.

zalim24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zalim24 ne yaptın hallettinmi tavan lambasını.benimkide yanmıyor nasıl hallettiğini yazarsan ben de bir şeyler yapmaya çalışırım.

evet hallettim tavan lambasını çıkart orda bi tane direnç var o yanmıştı onu değiştim sorunu giderdim

orhan0816

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de bir tarafı yanmıyordu anahtarını pas sökücü sprey sıkıp temizledim. yerine taktım çalıştı.

zalim24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende oralara koltuk altlarına led bağladım o zmn yanmıştı ondan değiştim şimdi bi sıkıntım yok :)