Tavan oluk çıtasını hallettim :))

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
megane II için de yok mu acaba?
bunun megane 1 i 2 si yok hocam normal kapı lastiğini alıyosun pahalı bişey değil benimki 28 liraya denk geldi iyi bi yaratıcı kaportacı falan ustan varsa boş vaktini de sizin arabaya ayırırsa bi saat bi buçuk saat uğraşarak yapar..demokraside çareler tükenmez

Maşallah Çok Güzel Olmuş, İnsanlar Artık İllallah Etmişti Bu Durumdan Macunla Kapatmayı Bile Düşünenler Olmuştu Bir Çözüm Bulunduğuna Sevindim :eyv
sağolasın benimde aklıma geldi o macun işi ama çözüm değil yalan sölemeyim çözümü ben değil babamla yıllardır arkadaşı olan kaportacı ustası düşündü ellerinede sağlık büyük bi dertten kurtardılar beni:))

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Az Maliyetle Cok İs Cikarmis Ustan Helal Olsun Ona

yusuf_hoca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunun megane 1 i 2 si yok hocam normal kapı lastiğini alıyosun pahalı bişey değil benimki 28 liraya denk geldi iyi bi yaratıcı kaportacı falan ustan varsa boş vaktini de sizin arabaya ayırırsa bi saat bi buçuk saat uğraşarak yapar..demokraside çareler tükenmez

sağolasın benimde aklıma geldi o macun işi ama çözüm değil yalan sölemeyim çözümü ben değil babamla yıllardır arkadaşı olan kaportacı ustası düşündü ellerinede sağlık büyük bi dertten kurtardılar beni:))

vay be :)

yigitmustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba benim aracımda da aynı sıkıntıdan var ama kapı fitillerinden nasıl oldu biraz açık anlata bilirmisiniz