Tavan port bagaj citaları

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Sanki ahsap tahta deleceksin oyle mantikmi olur. Ayak yerleri var 4 tane size universal urun gondermisler.

babamsagolsun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ürün ilk geldiğinde kendim takmak istedim, baktım orijinal bağlantı yerlerine uymuyor, ben bilmiyorum bir bilene götüreyim diye 2001 Oto Aksesuar’a götürdüm. Yok dediler bu uyumlu değil... Zaten bu tür taşıyıcılığı olmayan ucuz şeyleri taktırmayın, büyük araçlarda oto yıkamacılar aracın üstüne ulaşırken asılıyorlar zamanla bağlantı yerlerine zarar veriyorlar dedi.

Yani alacaksanız sırf görüntü için almayın, zamanla elden çıkıyormuş. Gerçekten taşıyıcılığı da olan bir şey alın ki gözünüz arkada kalmasın.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tabiki alınan ürün ile port bagaj taşınmaz. Amaç yük taşımak değilde görüntü ise 80-100tl ye gayet makul bir fiyata aracınıza özelliklede koyu renk 2.ci kasa sceniclere yakışıyor ve SUV havası veriyor. ben iki scenic 2.ci kasa aracıma taktım. gayet güzel duruyor. ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. az biraz el becerisi ile çok da kolay takılıyor. aracında sağını solunu delmeye gerek kalmıyor. zaten bağlantı noktaları belli. sunroof çıtalarındaki menteşe tarzı yerde delikleri mevcut. ufak sapmalar olsa da bir tarafı tam sıkmadan her iki bağlantıda denk getirilip vidaları diş alınca tatlı bir şekilde sıkılır. Allah nasip ederse pazar sabahı yola çıkacağım için resim paylayamıyorum. yaklaşık 20-25 gün Adanada görevde olacağım. akabinde 24 gün yıllık izin. Adanada görev bitimi Akdenizden başlayıp Ege sahil boyu nihayetinde Allahtan bir keder gelmez ise 45 gün sonra yuvama Ankaraya döneceğim. Bu süre zarfında internetten uzak kalmış olurum. telefonumda akılsız olduğundan dönüşe inşallah tavan bar olayını resimleyip yardımcı olurum.