Tavanda nikotin lekesi

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dikkatsiz insanlarımız sağolsunlar..Geçmiş olsun

Chosen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sırf bu yüzden aracımı başka sokakta benzinliğin kamerasının yakınlarına ve apartmandan uzak kaldırıma park ediyorum. lanet olsun tüm öküzlere..

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim milletin sıradan vurdumduymaz hali.

Numb7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun öncelikle, Şu aralar benimde başıma gelecek diye korkuyorum eski aracımın sileceklerine atıyorlardı sigara izmaritlerini silecek eriyordu. Bunda bazen gece perde arasından bakıyorum gizli gizli atanı bulursam indiririm diye :pislik

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynisi eski aracta basima geldi mahalenin okuzleri taragindn bi ara kaput eziyolardi cok sukursimdi yok insallah olmaz mahalenin araclarinin hep kaputu ezik

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murat0019

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım geçmiş olsun. benim bu konu ile ilgili bir tecrübem var. bilmem nasıl olur, uyguladık güzel oldu ama sonu nereye gider bilmiyorum. bizim aracada durduğu yerde başka bir araç sürtmüş ve tampona plastik lekeleri çıkmıştı. pasta cila ile çıkarmaya çalıştık ama başarılı olmadı. oradan geçmekte olan bir vatandaş bize mutfaklarda annelerimizin kullandığı cif'i kullanmamızı önerdi, önceleri pek kafamıza yatmadı ama denedik, çok güzel bir şekilde çıkarttı. bu olayı 3-4 ay kadar önce yapmıştık, henüz boyada bir sıkıntı olmadı. belki denenebili,r biz memnun kaldık.

dj_knaap

Murat YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz araçta siyah tampon lekesini çıkarmak için kullanılabilir fakat araç siyah renkliyse denemeyin derim solma yapar