TC Karayollari Kanunu Gereği Bisiklet Trafiği Kullanan bir Araçtır

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
TRAFİKTE MOTORLU ARAÇ KULLANAN TÜM SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE...
TC KARAYOLLARI KANUNU GEREĞİ BİSİKLET TRAFİĞİ KULLANAN BİR ARAÇTIR VE AYNI YOLU PAYLAŞMAK ZORUNDASINIZ, GEÇERKEN DE 1,5 METRE MESAFE BIRAKACAK ŞEKİLDE GEÇMELİSİNİZ!!! YANİ, BİSİKLETLİ HAYATI PAHASINA SİZE YOL VERMEK ZORUNDA DEĞİLDİR... KORNAYA BASMA, FRENE BAS...

536209_10151844905064800_1858834621_n.jpg

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi Be Ne Güzel Versinler 1000 Lira Trafiğe Kayıt Olsunlar Ehliyet Alsınlar O Zaman Kabul Ederim..

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trafiğin unsurları vardır . Yol Yaya Araç. Bisiklette bir araçtır .

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
İyi Be Ne Güzel Versinler 1000 Lira Trafiğe Kayıt Olsunlar Ehliyet Alsınlar O Zaman Kabul Ederim..

A-1 Bisiklet ehliyetidir........

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
kim alıyo abi kim denetliyo peki kırmızı ışıkta geçerken kim ceza yazıyo bunlara nerde plakaları ...

Abicim boşver sen ez geç sinek gibi adammı onlar altı üstü 2 teker işte salla gitsin ya nedir bu bisiklet motosiklet düşmanlığı anlamadımki trafikte yayalarıda takma onlarında ehliyeti yok hemde utanmadan kırmızıda geçiyorlar vergide vermiyor terbiyesizler.............

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ben alıyorum. Ayrıca TBF'nin lisanslı sporcusuyum. 2. el bir otomobil değerinde bir de bisikletim var. Bütün kurallar bizde de geçerli ve cezalar doğrudan T.C. kimlik numarasına veya sporcu ise lisansına kesiliyor.

Siz bütün bisiklet sürücülerini carrefour bisikletlerine binen haylaz çocuklar zannediyorsunuz ama emin olun öyle değil pek çoğu. İstediğimiz şey de biraz daha dikkat, o kadar... Bu arada, unutmadan; ben, şahsen beni sıkıştıran, taciz eden sürücülerin plakalarını 155'i arayıp lisanslı sporcu durumumu da izah edip ihbar ediyorum. Yasal işlem yapıldığına da pek çok kez tanık oldum. Pek çok bilinçli bisikletli de böyle yapıyor. E durduk yere 700 küsür lira ceza vermek de kimsenin istemeyeceği bir şey...