Tek Olmaya Devam (32 HR 034 ) :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​Sağol Tayfunum :)

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi güle güle kullan çok güzel olmuş..

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkinide Tayfun kardeşim yolladı sağolsun :)

Abi seninkide hayırlı olsun. Aracını bi türlü canlı göremedik..:)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Sağol abim,dün değilde geçtiğimiz pazar sabahı uğradım kimse yoktu.sanırım biraz erken ve pazar oluşundan:)

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Çok emek var araçda her ince parça ayrinti ayri bir hava katmis. o jbl kususundakiler hoparlör mu ?

emremegane2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba ;

s- dizayndan ses çikmayinca ebaydan serkan kardeşimin sipariş verdiği aksesuarlarim bugün sabah ptt kargo ile geldi... Gercekten beklediğimden daha güzel oldular .. Kesinlikle tavsiye ederim...

Bu arada gecen hafta içi antalyada mesut kardeşimin yardimi ile taktirdiğim double teybimide sizlerle paylaşmak istedim.. 1 haftalik izlenimim kullanişi kolay her türlü özelliğin oldugu bir teyp modeli gercekten begendim...bu arada hazir double teyp taktirmişken araçimin orjinal on mid takimlarindan birinin patlak olmasi sebebiyle mid takiminida yeniledim ses mükemmel kalitede artti..

- ugur abim içinde sipariş ettiğimiz torpido üstü aksesuari hemen kargoladim :)

saygilar... :eyv :eyv

kardeş ben bu direksiyondaki renault sport yazili aparati neredn bulabilirim ücreti nedir çok süper bi görünüm kazanmiş kardeşim maşaallaahh..

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok emek var araçda her ince parça ayrinti ayri bir hava katmis. o jbl kususundakiler hoparlör mu ?

Tesekkürler çok Sağolun , Evet Ön Middle Takimlarimi Yeniledimde Onun Kutusu.. :eyv :eyv

kardeş ben bu direksiyondaki renault sport yazili aparati neredn bulabilirim ücreti nedir çok süper bi görünüm kazanmiş kardeşim maşaallaahh..

Merhaba ;

150 175 TL Gibi Bir Fiyati Vardi... Cliocup72 Nickli Kardeşime Mesaj Atarsan O Toplu Olark Getirticekti.. :eyv :eyv

emremegane2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesekkürler çok sağolun , evet ön middle takimlarimi yeniledimde onun kutusu.. :eyv :eyv

merhaba ;

150 175 tl gibi bir fiyati vardi... Cliocup72 nickli kardeşime mesaj atarsan o toplu olark getirticekti.. :eyv :eyv
kaedeş aracina bayiliyorum maşallahi var yanlizca dreksiyondaki renault sport aparatimi 150 lira?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Tesekkürler çok Sağolun , Evet Ön Middle Takimlarimi Yeniledimde Onun Kutusu.. :eyv :eyv

Yağmur korumalığını kesmeden takılabiliyormu bunlar ? Takılabiliyorsa nereden getirtebilirim ? Bende yenilemeyi düşünüyorum bu yağmur korumalığı canımı sıkıyor.