tekleme sorunu

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle iyi akşamlar

aracım düşük devirde tekleme yapıyor. 1.viteste giderken bir anda gaz kesiliyor arkasından bir anda kendine gelip aracı atıyor bu 2. vitestede yapıyor. acaba neden kaynaklanır. bazende araç yığılıp attığında gaz kokusu geliyor. birde

babaçi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzer bir sorunu bende yaşıyorum bu aralar.motoru sıfır yaptırdım 700 km deyim şuan.1.viteste bazen gaz yemiyor sonra kendine gelip fırlıyor.eğer araçta 4-5 kişi varsa kalkış yapamıyor.devirlenme olmuyor gaza tepki vermiyor araç.arıza tespit cihazına bağlattık ac klima ve krank sensörü arızası verdi.krank sensörü sağlam araçta marşa basınca sıkıntı yok fakat soketinin kabloları kavlamış ve bakırı çıkmış,izalasyon yaptık.eskisi kadar olmasada hala yapıyor aynı sorunu

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzer bir sorunu bende yaşıyorum bu aralar.motoru sıfır yaptırdım 700 km deyim şuan.1.viteste bazen gaz yemiyor sonra kendine gelip fırlıyor.eğer araçta 4-5 kişi varsa kalkış yapamıyor.devirlenme olmuyor gaza tepki vermiyor araç.arıza tespit cihazına bağlattık ac klima ve krank sensörü arızası verdi.krank sensörü sağlam araçta marşa basınca sıkıntı yok fakat soketinin kabloları kavlamış ve bakırı çıkmış,izalasyon yaptık.eskisi kadar olmasada hala yapıyor aynı sorunu

geçmiş olsun ve benim çok bilmiş kişiler motoru yıkadı ondan sonra gerçekleşti

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgisi olan yok heralde ?

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazdu bir önceki konunda ne yapman gerektiğini yazdık kardeşim önce onları hallet sonra devam ediyorsa bu konu fikir yazalım :eyv

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazdu bir önceki konunda ne yapman gerektiğini yazdık kardeşim önce onları hallet sonra devam ediyorsa bu konu fikir yazalım :eyv

Hepsine baktirdim sikinti yok dediler abim duzgun calisiyor hersey dendi

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bizede de olmuştu eskiden. Benzin deposunda hortum var demişlerdi inanmamistik. Ama oyleymis benzin çekerken içine kaçırmışlar bi miktarını.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bizede de olmuştu eskiden. Benzin deposunda hortum var demişlerdi inanmamistik. Ama oyleymis benzin çekerken içine kaçırmışlar bi miktarını.

Benim ki motoru yikadilar herseyi kontrol ettirdim sikinti yok deniyor ancak araba yigilip atiyor kendini bobinlere enjektorlere baktirdim sikinti yok dendi ancak bujilerde nem olabilir yada bozulmus olailir denildi. Biraz binin gecer dediler bindim ama hala ayni

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek bir ustayla olmaz o iş benim ön görüm senin aracında elektronik bir sorun var mutlaka bir ustaya daha göster :eyv

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek bir ustayla olmaz o iş benim ön görüm senin aracında elektronik bir sorun var mutlaka bir ustaya daha göster :eyv

Tamam abi kafamda iki yer var o zaman onlarada goturiyim belli olur