Teknik konuda yardım.

Ademircann

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba herkese.

Aklıma takılan bir konu var. Yardımcı olursanız sevinirim. Aracımı uzaktan Kumanda ile açtığım zaman farların ve stop lambalarının yanmasını nasıl sağlayabilirim.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende geri vitese takınca müziğin sesi kısılsın istiyorum. var mıdır acaba bu tarz programlama yapabilen yerler.. ya da sistem izin veriyor mudur buna

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba herkese.

Aklıma takılan bir konu var. Yardımcı olursanız sevinirim. Aracımı uzaktan Kumanda ile açtığım zaman farların ve stop lambalarının yanmasını nasıl sağlayabilirim.
Bu islem mumkun bir arkadasim fluence yapmisti hala da kullaniyor. Ben de yaptirmak istiyorum. Ama nasil olur nasil yapilir pek bilgim yok. Kendisi ile cumartesi gunu gorusecegim. Bilhi alacagim bu konuda da belki cok basit bir islemdir.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Merhaba herkese.

Bahsettiğiniz follow me özelliği modül takılarak sağlanıyor bildiğim kadarı ile.

bende geri vitese takınca müziğin sesi kısılsın istiyorum. var mıdır acaba bu tarz programlama yapabilen yerler.. ya da sistem izin veriyor mudur buna

Capturda Rlinkte belirttiğiniz şekilde geri vitese alındığında ayar olması lazım. Hatta navigasyon devredeykende sesli yön tarifi yaparken müzik sesi otomatik kısılıyor.

Menüden bakmak lazım.Sizde hangisi mevcut ? Rlink Rnav ?

Ademircann

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğiniz follow me özelliği modül takılarak sağlanıyor bildiğim kadarıula..

Follow me özelliği farklı bişi bildiğim kadarıyla. O park ettikten snra sellektör yaptığımız zaman farların belli bir sür açık kalma olayı.
Benim bahsettiğim olay akşamları uzaktan aracı Kumanda ile açtığım zaman farların ve stopların yanması.

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TheTuzlanın bahsettiği modül aynı anda hem ayrılırken farları yakıyor hemde araca binerken bildiğim kadarıyla

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğiniz follow me özelliği modül takılarak sağlanıyor bildiğim kadarı ile.

Capturda Rlinkte belirttiğiniz şekilde geri vitese alındığında ayar olması lazım. Hatta navigasyon devredeykende sesli yön tarifi yaparken müzik sesi otomatik kısılıyor.

Menüden bakmak lazım.Sizde hangisi mevcut ? Rlink Rnav ?

R nav sanirim sadece navigasyon var