Telefon Alacağım kesinlikle Fikirleriniz gerekiyor İki telefon Hangisini alayım...

Hangi Cep Telefonunu seçmeliyim

• Kullanılan toplam oy
    21

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çift sim kart şart değilse kesinlikle s3 mini tavsiye ederim.. iyi ki almışım dersin öyle bir telefon yani.. 32gb da hafıza kartı eklersin.. zaten 8gb kapasitesi var olur sana canavar.. aldıktan sonra dua etmeyi de esirgemezsin umarım :))

galaxy ace2 ymiş duos muş.. geç onları.. s3 mini abi.. başka söze gerek yok.. kalitesi fiyatının çok ama çok üzerinde !!!

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çift sim kart şart değilse kesinlikle s3 mini tavsiye ederim.. iyi ki almışım dersin öyle bir telefon yani.. 32gb da hafıza kartı eklersin.. zaten 8gb kapasitesi var olur sana canavar.. aldıktan sonra dua etmeyi de esirgemezsin umarım :))

galaxy ace2 ymiş duos muş.. geç onları.. s3 mini abi.. başka söze gerek yok.. kalitesi fiyatının çok ama çok üzerinde !!!

ücren bu fiyatları aşamaz abi ne kadar o telefon

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
849 899 arası değişiyor.. 800 lira veriyorsun zaten öyle değil mi.. az bi fark ver bana dua et.. ben aldım valla çok memnunum.. süper telefon :))

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Galaxy S Duos çift sim 4.00 Android Tek çekirdek

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de S3 mini tavsiye ederim. kardeşim ve abim kullanıyor çok memnunlar pişman olmazsın.
daha büyük daha sağlam bir şey istersen de motorola razr xt910 düşünebilirsin vatan da indirimdeydi arkadaşıma aldık o da memnun ama s3 mini iyidir ;)

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sitemizde yönetici olan bi arkadaşımız var oda 910 dedi 12 taksit o telefona da düşünelim onuda ne yapalım o kadar övüldüki ayrıca bu telefonları kullanan yokmu aramız da:D

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu telefonları kullanan pek çıkmaz bence çünkü s3 mini ile fiyat farkı çok olmadığı için pek tercih edilmiyor.
Motorola ile ilgili bir kaç şey söyleyeyim. Motorola markasının cep telefonu bölümü google tarafından satın alındı bu büyük bir artı fakat motorolanın android arayüzü kişiselleştirmeye çok açık değil. mesela menüyü düzenleyemiyorsun, ana sayfa ekran sayısını ayarlayamıyorsun, üst barı açtığında orada ses wifi gps gibi kısa yollar yok. bunları da göz önünde bulundurmalısınız

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S3 de tema değiştirme varmı ?