Telefon - PC .?

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi geceler herkeze bir ufak konu danısacakdım

elimde samsung galaxy gio (gts5660) marka bir telefon var bu telefona internet paketi alıp kablo ile laptopa yada masaüstü bilgisayara kablolu yada kablosuz bağlantı kurabilirmiyim

amcamda samsung galaxy note var sınırsız internet paketi var telefonu usb ile laptopa bağlanıyor ve internete laptopdan giriyor benim telefonum girermi eğer girerse ne yapmam gerekiyor

saygılar

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Elbette bağlanırsın özellikle 3g ile oldukçada hızlı olur fakat acil durumlar dışında kullanım fiyat anlamında çok makul olmayacaktır:)

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer WİFİ Varsa Telefonunda Aynen Şu Şekilde Dediklerimi Yaparsan Bağlanırsın Kablosuz Bir Biçimde de.Bazı Samsung Modellerinde Gerekde Olmuyor

Ayarlar>Kablosuz ve Ağ Ayarları>Bağ.ve Tanışabilir Wİ-Fİ Alanı Oradan da Mobil AP yi Aç Laptopunda Telefonun Adı Çıkmış Olacak Ya da Android Yazar O Şekide Bağlanmış Olursun

cobrasnake

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pc suitle kolay olur bluetoth ve ya kabloyla bağlayıp girersin . pc suite kullanmıcaksan operatörlerin sitesine bak detaylı açıklama verilmiştir:eyv

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Eğer WİFİ Varsa Telefonunda Aynen Şu Şekilde Dediklerimi Yaparsan Bağlanırsın Kablosuz Bir Biçimde de.Bazı Samsung Modellerinde Gerekde Olmuyor

Ayarlar>Kablosuz ve Ağ Ayarları>Bağ.ve Tanışabilir Wİ-Fİ Alanı Oradan da Mobil AP yi Aç Laptopunda Telefonun Adı Çıkmış Olacak Ya da Android Yazar O Şekide Bağlanmış Olursun

pc suitle kolay olur bluetoth ve ya kabloyla bağlayıp girersin . pc suite kullanmıcaksan operatörlerin sitesine bak detaylı açıklama verilmiştir:eyv

Bağlantı kurma şekli özellikle gio tarzı telefonlar vs için çok basit ve sizlerinde belirttiği gibi alternatif bağlantı yolları var.Ama sorun şuki mevcut internet paketleri ile çok masraflı yada benim bilmediğim bir paket var:)(sınırsız diye geçenler ise anılan küçük gb'leri dolunca korkunç yavaşlıyorlar:berbat)

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ediyorum bilgi için deniyeceğin dediklerinizi

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bağlantı kurma şekli özellikle gio tarzı telefonlar vs için çok basit ve sizlerinde belirttiği gibi alternatif bağlantı yolları var.Ama sorun şuki mevcut internet paketleri ile çok masraflı yada benim bilmediğim bir paket var:)(sınırsız diye geçenler ise anılan küçük gb'leri dolunca korkunç yavaşlıyorlar:berbat)

Abi Şöyle Söyleyeyim Yazlığa Gidince 100 Mb Alıyorum Telefona ve Sadece Facebook Ve Forumlara Giriyorum.Beni En Az 20 En Fazla 25 Gün İdare Ediyor.Kullanıma Bağlı Sonuçta :)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Abi Şöyle Söyleyeyim Yazlığa Gidince 100 Mb Alıyorum Telefona ve Sadece Facebook Ve Forumlara Giriyorum.Beni En Az 20 En Fazla 25 Gün İdare Ediyor.Kullanıma Bağlı Sonuçta :)

Ha o tamam ama seninde bildiğin gibi normal bir kullanımda yani pc'ye takayım usb'yle vs şöyle bir dolaşayım desen 1 saat bile dayanmayacaktır sanıyorum:)

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ha o tamam ama seninde bildiğin gibi normal bir kullanımda yani pc'ye takayım usb'yle vs şöyle bir dolaşayım desen 1 saat bile dayanmayacaktır sanıyorum:)

Laptopa Bağlıyorum :D Sadece Facebook da sohbet yorum yapıyorum O kadar.Bir Kaç Foruma da Bakıp Çıkıyorum Arada :D Videoya Falan Girsek Dakika da Biter :D

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abiler telefonun usb kablosu ile denedim sadece telefondaki sarkı müzik videoları pcye atıp pcdekileri telefona atmaya yarıyor acaba başka bir aparatı varmıdır