Telefonlarımızla ilgili uyarıı !!!!!!!!!!!!!!

ilyasfatih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar başımdan gecen bi olayı anlatcam gecenlerde izmirden istanbula giderken telefonumun (sony xperia neo ) şarjı bitti bende bende feribotta bulunan 1tl ye 15 dk şarj eden alete bagladım hereyse oldu sarj sonra istanbuldanda dönerken tekrar taktımm feribotta telefonu kullanmaya başladım farketim ki telefonum %27 deyken şarjı birden % 01 düşüp kapanıyor sonra bende eve gidince kendi şarj aletiyle yaptım ama sorun devam ediyor du . sevise verdim allahtan batryasını orjneliyle ücretsiz olrak deiştirildi ama siz siz olun o aletlere baglamayın .

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende xperia s var bende bir kere çok mecbur kaldım şehirlerarası yolculuk yapıyodum taktım, şükür yapmadı öyle bi sorun

ilyasfatih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende xperia s var bende bir kere çok mecbur kaldım şehirlerarası yolculuk yapıyodum taktım, şükür yapmadı öyle bi sorun
Bütün aletler yapcak diye deil ama sonucta bir riks var zor durumda kalmadıgınız sürece baglamayın

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Sarj Degil Demek Ki Sok Cihazi Onlar Iyi Oldu Soyledigin

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yararlı paylaşımınız için teşekkür ederim haklısınız takmamak gerek

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazdiklari mantiga aykiri bi kere 15 dk da sarj mi olurmus. Faydali paylasiminiz icin tesekkurler

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fırsatçılıkla para kazanılmasına karşı olduğumdan kullanmıyordum, bir sebep daha oldu ;) bilgi için teşekkürler