Temiz oynanmamiş f7r la takas honda 1.4 is

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun Honda Gayet Geçerli, Umarım Aradığınız Gibi Bir F7R Bulursunuz :eyv

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı satışlar..
Önceki gün benim f7r ile takas için 1.4 honda sahibi birisi beni aradı acaba bu aracın sahibi mi ?

memo_16

Bilgi Girilmemiş
hayırlı satışlar :)

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saolun arkdaşlar eğer düşünen varsa irtabata geçebilir...

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer düşünürsen kardeşim üstte link var araca bi bak ..

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı satışlar..yaw anlamadıgım bu boş hondaların nesine bu kadar paralar yazılıyo sözüm size degil sadece genelde bu böyle hep. bizim coupeler bu fiyatlarda olunca cok geliyo insanlara.. bide bu 1.4 hondayla bi f7r bilmiyom ama cok zor takas kim ister bakalım meraktayım bende.rakam aşırı yüksek takasla baska araçla belki satar.

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı satışlar..yaw anlamadıgım bu boş hondaların nesine bu kadar paralar yazılıyo sözüm size degil sadece genelde bu böyle hep. bizim coupeler bu fiyatlarda olunca cok geliyo insanlara.. bide bu 1.4 hondayla bi f7r bilmiyom ama cok zor takas kim ister bakalım meraktayım bende.rakam aşırı yüksek takasla baska araçla belki satar.
Aynen öyle lafım bu ilana değil, Tuğrul f7r için 19bin dedin mi millet naptın sen bu paraya bu araba olurmu derler baksan arabanın sunroofundan deri döşemesine kliması yol bilgisayarı çift havayastığı kule gergisi heleki 150bg motoru vs say say bitmez artısı varken, ama 1.4 honda için 20bin desen güzel fiyat derler bu araba piyasa işini anlamış değilim...

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle lafım bu ilana değil, Tuğrul f7r için 19bin dedin mi millet naptın sen bu paraya bu araba olurmu derler baksan arabanın sunroofundan deri döşemesine kliması yol bilgisayarı çift havayastığı kule gergisi heleki 150bg motoru vs say say bitmez artısı varken, ama 1.4 honda için 20bin desen güzel fiyat derler bu araba piyasa işini anlamış değilim...

aynen kesinlikle öyle kardeşim bu konuda harbi cok kızıyomda cogu kişiyle catısıyom o yuzdende hicbizaman sevmedim tenekeleri...walla allah nazarlardan saklasın bizim f7rları olmaz böyle dolu keyifli bi araç.. neyse zaten konuyu acan arkadastada f7r war trabzondan biliyom oda arkadasına dogru yolu gostermek icin f7r sahibi yapmaya calısıyo..ama gelgelim hondacı aklı işte şişirmiş fiyatı ya bırak yaa neyse :D hayırlı satışlar illaki cıkar alıcısı biz bakalım keyfimize rennocuyuz gerisi yalan denk gelirse honda ŞAKAAA yapıyom okadarrrr ;)

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sebebi çok bariz. İnsanlar çekindiği için, endişeli olduğu için F7R'lara ilgi göstermiyor. İlgi olmayınca piyasada olmaz. Arz talep meselesi. Ben de arabamı alırken ne aldığımı bilmiyordum ki. Sadece çok uygun fiyata düşürdüğüm için aldım. Hatta alır satarım dedim ama satamadım aşık oldum:)
Velhasil neden çekiniyor insanlar.
Birkere 2.0 Motor. İnsanlar 2.0 Motoru duyunca hemen korkuyor. Çok yakar diye. Halbuki 1250 KG'lık arabaya 1.6 motor zaten küçük gelir. Ve devirli kullanmak gerekir. Yine aynı yakıtı yakar.
Aynı zamanda çok bilinen araba olmadıkları için birdaha satamam korkusu var herkesde
Fransız arabasıdır parçası pahalı olur korkusu var.
Bir de bilgisizlik var. Bilmiyorlar arabayı:)

Yine de haklılar kardeşim. Ben vefasızın birine aşık olmuşum. Kronik problemleri bitmek bilmiyor. Eminim her F7R kullanıcısı rolanti sorunu yaşamıştır, sanroof sorunu yaşamıştır, kelebek camı problemi yaşamıştır. Daha da var da gülü seven dikenine katlanır diyerek biniyoruz. Lanet olsun bu aşka:)