Temmuz ayinda kadjar yok!

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanki araçları bedavaya veriyorlar, ben captur alırken İzmir de Yaşar Motorlu araçlara gittim adam tipimi kılığımı mı beğenmedi neyse, birini aradı aradı mı ondan da emin değilim Ağustos a kadar Captur yokmuş dedi:)) Bırak fiyat vermeyi felan geçtim yani.. Bayilerin tek düşüncesi nasıl daha fazla kazları yolarım. Bugün anket için aradılar satış aşaması ve sonrasından memnun kaldınız mı felan diye, yaşadıklarımı bir bir anlattım. Adamlardan sanki zoraki araç alıyoruz, parayı biz değil onlar veriyormuş gibi bin türlü nazlanmalar felan. Anlamak mümkün değil.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Kapitaist sistem böyle MÜŞTYERİ KAZ'dır ne kadar yolabilirsen. Hadi yolmalarını anladık da kapora alıyorlar sonra araba temmuz sonu yok ağustosta gelecek hesabı yapıyorlar...

Gelde KADJAR al bu şartlarda...

Sizin aradığınız araç özellikleri nedir ? Ve hangi ildesiniz ? Belki bu bilgileri doğrultusunda forumda yardımcı olacak arkadaşlar çıkabilir :)

yakupturkcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Bika yı bir ara derim. BUrç bey yardımcı olur.

Geçen hafta elinde bayağı araç vardı.

Ben geçen hafta aldım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aynı durum 2013 yılında Captur geldiği zaman da olmuştu.
Mayıs ayında lansmanı yapıldı ben haziran da teslim aldım daha sonra 2-3 ay Captur gelmedi ve potansiyel alıcılar başka markalara yöneldi tabi bu arada olmayan araçlara da en az 5000 lira zam gelmişti...

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Bika yı bir ara derim. BUrç bey yardımcı olur.

Geçen hafta elinde bayağı araç vardı.

Ben geçen hafta aldım.

Merhaba,

Teşekkür ederim, aradım kendisini bakalım bir araç varmış donanım olarak ıstedıgımız olmasa da...

hsn79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
türkiye genelindeki belli başlı illerdeki 20 den fazla bayi ile görüştüm. tam istemediğim halde istanbuldan mavi renge karar vermiştim ki, istanbuldan başka bir bayi istediğim sedef beyazı bir aracın boşa çıktığını söylemek için aradı. kısmetse ağustosun ikinci haftası gibi 1.5 dci edc icon baz pakediyle ben de renault ailesine katılacağım. önceki aracım benzinli qq idi ve illallah demiştim.

cennker82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bugün İnanlar Yenibosnadaydım..Sanki orda birkaç adet Kadjar gördüm gibi.Aramakta fayda var bence..

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba

Ben bugün İnanlar Yenibosnadaydım..Sanki orda birkaç adet Kadjar gördüm gibi.Aramakta fayda var bence..

Hangisine baktınız? Yenıbosna mı? Eyüp mü?

birde renkleri görebildiniz mi?

teşekkürler

cennker82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyaz vardı onu gördüm..Yenibosnada..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi