Teneke spec rollıng style f7r

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefonlaşın abi ama aradaki o fark sadece tekerlekte kapanmaz başkaşeylerde yapmışsındır umarım :)

Can bizim Mustafadan taktikler aldım. Böyle böyle yaptım deyince abi sen çok yanlış yapmışsın rolling öyle yapılmaz dedi. Ortalık malı olduk iyicene bakalım kısmet :)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba iyi olsun istersen hiç roll yapmamış ol,o kadar fark yemessin ben çok denedim ama hep aynı sonuç çıktı :)(şöförde ben değildim:))

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi yarın ne olacaksa olacak işte yarından sonra bu egzoz çılgınlığına son vereceğim. Bana göre değil bu işler.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
yarın roll mu var bakalım :D
kamerayı alıp gelım barı :D

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakalım kısmetse bişeyler olacak ama bu kez karşı tarafa kadar gelemem malesef :( 12 de işe gitmem lazım daha doğrusu 12 de orda olmam lazım. Nerde nasıl yapabiliriz bilmiyorum Eren gelebilecekmi oda belli değil konuşmadık daha yarın ararım dedim. Zaten yarından sonrada böyle bir imkanım bir daha olmaz egzozu vs eski haline çevireceğiz.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu an benim araba serviste ama yarına çıkar.Gaz kelebeği ve emme manifoldunun içi temzilenecek.Söküldü temizlendi.Kelebeğin yağlanıp toplanması kaldı yarına.Bir aksilik olmazsa geceye hazır olur.Deneriz sıkıntı yok.Bu arada o tenekelerde lastik ebatı ne bakayım? 195/50/15mi:D

Son düzenleme:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan o tenekeler rolling değilde drag style olmuş sanki...:D

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
195*50*15 ebatlarında. Umudum yok açıkçası ama olsun maksat bir araya gelmek. Mana ile uğraşmış oldum biraz bizim oğlanla :D Bu arada gece derken 12 de işte olmam lazım o sebeple buraya yakın bir yer olmalı yoksa bizim roll işi yatar ki yarın hanım gelecek egzozu sökmem lazım boşar beni :D:D Yarın gündüzde olabilir öğlenden sonra.