Terörü Lanetliyoruz.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
İnşaallah ölü olmaz şuan 7 yaralı var deniyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmirli arkadaşların durumu iyidir umarım. Milletimize geçmiş olsun.

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
son-dakika-izmir-adliyesinde-patlama-1483626099655.jpg

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şerefsizler, haysiyetsizler....

Yine şehit yine şehit:(

Şu ülkeyi bölmeye çalışanlar kendi kanlarında boğulurlar inşallah...

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez...

İzmirde yaşayan bir Adanalı olarak ekmeğini yediğim bu şehrin yaşadığı acıyı en derinden hissediyorum.Kahraman Şehid Polis memuru Fethi SEKİN ve diğer şehid görevli memur arkadaşın ailesine Allahtan rahmet diliyorum.Görev ahlakı ile kendi canını hiçe sayarak birçok insanın hayatını kurtaran Şehid Kahraman Polis Memuru Fethi SEKİN den bu vatan evladından Allah Binlerce defa razı olsun Gani Gani rahmet eylesin kalbimizde yaşayacaktır...Oradan buradan saçmalayan Birileri artık bunu anlar inşallah diye umuyorum ; Terörün Alçaklığın Diyarbakırı İzmiri Adanası İstanbulu Trabzonu Hakkarisi yoktur.Misakı Milli sınırları vardır ve bu kadar kalleşlikle çevrelenmiş iken birlik olma zamanıdır.içinde bu inancı taşıyan Vatan ve Bayrak aşkı ile yanan her bir Vatan evladının kanının son damlasına kadar Atalarından aldığı bu Mirasa sahip çıkacağına hiç kimsenin şüphesi olmasın.Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır , ki bizler atalarımızdan şehidlerimizden bu mirası devraldık korumak boynumuzun borcudur.Alçaklar buna emin olsunlar.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Kalleşler....

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Patlama olduğunda Adliye ye 60 70 metre mesafede olan ofisimde idim. Son anda aklıma bugün gireceğim duruşma ile ilgili bir kaç çıktı almam gerektiği geldiğinden ofisten ayrılmadım. Uyap a girip çıktı alırken patlama gerçekleşti sonrasında da 3-4 dk kadar çatışma sesleri geldi. Devirler olması nedeniyle duruşmaların olmaması ve eski yoğunluğun olmaması büyük bir faciayı da önlemiş oldu. Yıllardır her gün görüp selamlaştığımız polis noktasında duran Trafik Polisi Şehit Fethi Sekin büyük bir kahramanlık örneği göstererek daha büyük kaybı önlemiş oldu. Ruhları şad mekanları cennnet olsun. Bu ülkede ve şehir de yaşayıp, hainlik düşünen yapan her kim varsa Allah bin türlü belalarını versin.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Patlama olduğunda Adliye ye 60 70 metre mesafede olan ofisimde idim. Son anda aklıma bugün gireceğim duruşma ile ilgili bir kaç çıktı almam gerektiği geldiğinden ofisten ayrılmadım. Uyap a girip çıktı alırken patlama gerçekleşti sonrasında da 3-4 dk kadar çatışma sesleri geldi. Devirler olması nedeniyle duruşmaların olmaması ve eski yoğunluğun olmaması büyük bir faciayı da önlemiş oldu. Yıllardır her gün görüp selamlaştığımız polis noktasında duran Trafik Polisi Şehit Fethi Sekin büyük bir kahramanlık örneği göstererek daha büyük kaybı önlemiş oldu. Ruhları şad mekanları cennnet olsun. Bu ülkede ve şehir de yaşayıp, hainlik düşünen yapan her kim varsa Allah bin türlü belalarını versin.
Amin . Size de çok geçmiş olsun

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sonunu düşünen kahraman olamaz dedi ve kendi sonunu düşünmeden elindeki tabancayla hücum ederek keleşli kalleşlerin hain planını bozdu, belki de yüzlerce insanın canını kendi canıyla kurtardı.
Alp soylu koca yiğit "Fethi SEKİN" Uçmağa yürüdü, tini şad olsun...

poseidon999

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah için vatan millet, namus mukaddesat bayrak için canlarını vermeye hazır bir milleti yenemezler bitiremezler boyunduruk altına alamazlar.
Bir vatan evladını şehit etseler yerine geçecek binlercesi coşkuyla sırada beklemektedir. Yıllardır bunu anlayamadılar ama anlayacaklar.
Allah tüm şehitlerimizin ruhlarını şad etsin. Ölürsek kahraman bir şehit, kalırsak kahraman bir gaziyiz
bu soysuzlar ölürse pis bir leş, kalırsa kansız vatansız şerefsiz bir haindirler.

Allah vatanımızı birliğimizi beraberliğimizi ve imanımızı parçalamak isteyenlerin oyunlarını kendi başlarına makus etsin.
bizim gibi görünen hainlere dahili ve harici düşmanlara fırsat vermesin.
Kendi kanlarında boğulsunlar.
(Amin)

ve unutmayın Allah inananların yanındadır. İnanıyorsak kaybetme ihtimalimiz de yoktur.
Bu siyonist faşist marksist dinsiz imansız baronların köpeği olanlar da tasmalarını tutanlarla birlikte er geç kaybedecektir.