Teşekkürler R.F.C-Usta ve İnanlar Otomotiv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Tam uykuya dalmak üzereydimkiii acı acı çalan telefonum buna engel oldu:tonyTelefondaki ses hışımla kardeşimm koskoca vefasız şehr'i-İstanbul'dan kargon gelmiş sen geyik yapıon ne iş dediıslıkBekle canım sen dedim ve yaklaşık 80 derece sıcakta çıktık yola elemanı itinayla hastanenin ortopedi servisine gönderdikten sonra:aytuğBirde baktım sağolsun Usta göndermiş hani yüzyılın aracı seçildiğimden olsa gerek12 3İşin şakası bir yana çok sevindim inceliğinize teşekkür ederim benim için çok ama çok kıymetli hediyeler emeği geçen herkese teşekkür ederim iyiki varsınız :eyv

r55kl.jpg

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Ben Dediydim Dimi Abim Antalyadayken İstanbula Döndüğümde Ustaya Selamınızı İleticem Diye :)

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam uykuya dalmak üzereydimkiii acı acı çalan telefonum buna engel oldu:tonyTelefondaki ses hışımla kardeşimm koskoca vefasız şehr'i-İstanbul'dan kargon gelmiş sen geyik yapıon ne iş dediıslıkBekle canım sen dedim ve yaklaşık 80 derece sıcakta çıktık yola elemanı itinayla hastanenin ortopedi servisine gönderdikten sonra:aytuğBirde baktım sağolsun Usta göndermiş hani yüzyılın aracı seçildiğimden olsa gerek12 3İşin şakası bir yana çok sevindim inceliğinize teşekkür ederim benim için çok ama çok kıymetli hediyeler emeği geçen herkese teşekkür ederim iyiki varsınız :eyv

r55kl.jpg

vayyyy hayırlı olsun abicim güle güle kullan:hıh

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu gidişle nargilekomasına girecez valla:yer

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bu gidişle nargilekomasına girecez valla:yer
Senede 2 kere nargileden bişey olmazzz:aytuğDuyanda her hafta gidiyoruz sanacak hadi o bişey değil bi kerede istediğimizi içebilsek bu seferde kesin kiraz yokturhehe

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senede 2 kere nargileden bişey olmazzz:aytuğDuyanda her hafta gidiyoruz sanacak hadi o bişey değil bi kerede istediğimizi içebilsek bu seferde kesin kiraz yokturhehe

Allah'ın gücüne gitmesinde, orada ki beynini aldırmış olan kız olduğu sürece:slc.karmakarışık şeyler içeceğiz eminim.