Teyp açılmıyor acil yardım lütfen

nullsieben

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracımı alalı 1 ay oldu. önceleri bluetooth la benim telefonum(lg g2) uyuşmuyor zannedip bağlanamamıştım. 1 hafta önce denerken bağlandığını gördüm. ancak bağlandıktan sonra teyp donmaya başladı. 2-3 seferde bir donuyor. ekranda en son ne varsa orda kalıyor. tüm tuşlar(açma kapama da dahil) işlemez oluyor. kontağı kapatıp aracı kilitleyip açınca geri geliyor. bazan tamamen kilitleniyor. aracı kilitlesem de teyp ve kilometre ekranının ışığı sönmüyor. ancak kutup başını söküp takınca düzeliyor. telefon teybe bağlanınca sorun yaratıyor. bağlanmazsa donma yok. birde telefonun şarjı olmasına rağmen teyp ekranında telefon akü düşük diye bir yazı çıkıyor. bu konu ile ilgili çözüm bilgisi olan varmı? bir yerlerde can-bus güncellemesi diye bişey okudum. bu çözümmüdür?

UgurAydogmus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadasim ayni sey basima geldi benim. Kutup basini sokup taktim duzeldi, lakin kodunu bilmeniz gerek. Buarada benim arac 2007 megan2

UgurAydogmus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar sizlere bir sorum olacak bende megan2 expertion var. Yagisli havalarda ön sol kapi cebine su doluyor nedenini ve cozumunu bilen varmi. Simdiden tesekkurler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.Cam fitillerinde ya da sunroof varsa sunroof su tahliye deliği tıkalı ise o hattan su sızıyor olabilir.

UgurAydogmus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef sunroof yok

murat r9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a aleykum arkadaslar bende 1.6 2011 fluence dinamik var son iki haftadir telefon radyoya baglandiginda teyp donuyor aku kutup basini sokunce duzeliyor fakat bunun tam nedeni nedir bilen varsa yardimci olabilirmi. Birde dun farkettim teyp dondugunda yol bilgisayari ve saat kisminin isigi sonmuyor dikkat etmesem akuyu bitirip ugrasicaktik yok yere acil yardim beyler radyo acmaya korkar oldum

Ömer Tuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a aleykum arkadaslar bende 1.6 2011 fluence dinamik var son iki haftadir telefon radyoya baglandiginda teyp donuyor aku kutup basini sokunce duzeliyor fakat bunun tam nedeni nedir bilen varsa yardimci olabilirmi. Birde dun farkettim teyp dondugunda yol bilgisayari ve saat kisminin isigi sonmuyor dikkat etmesem akuyu bitirip ugrasicaktik yok yere acil yardim beyler radyo acmaya korkar oldum

Aynı problem bende de var. Bluetooth kullanmıyorum artık.

murat r9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı problem bende de var. Bluetooth kullanmıyorum artık.

Ömer hocam ,
Bunun bir cozumu yokmu acaba radyoda hic yapmadimi teyibi acmiyorum artik korkudan

Ömer Tuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ömer hocam ,
Bunun bir cozumu yokmu acaba radyoda hic yapmadimi teyibi acmiyorum artik korkudan
Benim telefonum samsung, eşimin telefonu htc. Ben bluetooth açınca teyp kitleniyor, eşim açınca problem yok. Çözümünü bulamadım ben.En son kitlendiğinde akü kutup başını söküp geri taktım düzeldi. Artık kullanmıyorum.

murat r9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kutup basi sokme isine cok girmeyin bende bir iki sefer yaptim daha oncede soylemistim gecen aracai bakima goturdugumde bilgisayara bagladik ve bir dunya arza uyarisi cikti baya ugrastikdan sonra hemen hemen hepsini resetledik fakat sok takdan kaynakli bir parca kisa devre yapmis

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi