Teyp degisikligi

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar herkese. Aracimda orj teyp mevcut. Ve malumunuz direksiyondan kumanda edebiliyorum orj teybi. Ancak teybi degistirmek istiyorum. Aklimda marka olarak pionner var. Ama direksiyon kumandasi iptal olsunda istemiyorum. Bunun icin yeni alacagim teybin hangi özelliği olmasi gerekir. Hangi özelliği olacak teypte. Veya bir aparatmi almak gerekir. Bilgisi olan varmidir.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pioneer mı kaldı Allah aşkına. O yıllar yıllar önce ülkemize giren nadir ithal markalardan olduğu için çok meşhur olmuştu şimdi birçok marka var nal toplatır. Kumada özelliğini destekleyen teypleri bir ses uzmanıyla görüşerek öğrenebilirsiniz.

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pioneer mı kaldı Allah aşkına. O yıllar yıllar önce ülkemize giren nadir ithal markalardan olduğu için çok meşhur olmuştu şimdi birçok marka var nal toplatır. Kumada özelliğini destekleyen teypleri bir ses uzmanıyla görüşerek öğrenebilirsiniz.
Karses pionner bilinen marka olduğu icin dusundum. Neyse markaya takilmayalim simdilikte. 2 saticiya sordum olomaz dedi. Aratirmaktayim

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karses pionner bilinen marka olduğu icin dusundum. Neyse markaya takilmayalim simdilikte. 2 saticiya sordum olomaz dedi. Aratirmaktayim

Herkesin kendi tercihi fakat Sony pionner bana göre hala daha kaliteli ses veren teypler üretiyor yanlış hatırlamıyorsam aldığın teybin arkasında r/f( bu terimi böyle hatırlıyorum yanlışım varsa affolla) girişi olan modelleri mevcut bu modellerden almalısın direksiyondan kontrol için. Ardından araya can bus modulleri var nette ama forumda bir arkdaşda yapıyordu aynı modülü ve çok ucuza araştır derim montajını kendin yapabilirsin azcık elektronik bilgin varsa sonrasında çalışıyor. Ardından Bazı teyp modeli kendi otomatik algılıyor bazılarınada sen ayar bölümğnden tanıtıyorsun örneğin ekrande volume up yazıyor sen direksiyondan ses açmaya basıtorsun bu şekilde tanıtıyorsun kendin yapabilirsen eğlenceli ve güzel vakit geçirmiş olursun 👍