Teyp güvenlik kodu gidenler. Buraya. Servise boşuna para ödemeyin BEDAVA...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayazzzzz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkeze hayırlı gunler dakka bır gol bır bugun aracın akusu bıttı ve yenı aku takmak zorunda kaldım arkadaslar ve bu ıslemı gerceklestırırken teyp kodu gıttı mustafa usta merhaba forumu takıp ettım sase numarasıyla servısden kodu alayım dedım aldım ama kod acmadı tahmınımce teyp degıstırılmıs bugunde teyıbı soktum ve istedıgınız numarayı buldum security = Y018 sıze zamet olmasssa bakabılırmısınız code ne cıkıcak mustafa usta sımdıden tsk edıyorum egerkı numara yeterlı gelmessse serı numaraları felanda verebılırım ıyı aksamlar

mrtozturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ses açma kapama tuşuna basarak ekranda ilk rakamı gir daha sonra 2 ye bas, 2.rakamı gir 3 e bas 3. rakamı gir 4 e bas 4. rakamı gir ve teyp açılana kadar 6 ya basılı tut...
bugün sorunu rastgele çözdüm,yazayım da forumda-çorbada benim de tuzum olsun:) teyp üzerindeki tuşlar kodu girerken çalışmıyor muhtemelen teyp orjinal olmadıgı için, bugün direksiyondaki teyp kumandasının alt kısmında yuvarlak bir şey ve ses açma kısma tuşlarının ortasında da bir tuş buldum. yuvarlak şeyi çevirince rakamlar değişiyor ve kaydetmek içinde ses tuşlarının arasındaki tuşa basarak kaydediliyor, rakamları girdikten sonra uzun basınca da ses geliyor ve radyo çalışmaya başlıyor. yardımlarınız için teşekkürler mustafa usta

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
herkeze hayırlı gunler dakka bır gol bır bugun aracın akusu bıttı ve yenı aku takmak zorunda kaldım arkadaslar ve bu ıslemı gerceklestırırken teyp kodu gıttı mustafa usta merhaba forumu takıp ettım sase numarasıyla servısden kodu alayım dedım aldım ama kod acmadı tahmınımce teyp degıstırılmıs bugunde teyıbı soktum ve istedıgınız numarayı buldum security = Y018 sıze zamet olmasssa bakabılırmısınız code ne cıkıcak mustafa usta sımdıden tsk edıyorum egerkı numara yeterlı gelmessse serı numaraları felanda verebılırım ıyı aksamlar
Özelden gönderiyorum...

hikmet22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba. öncelikle yeni yılınızı kutlar sağlık ve mutluluk dilerim.
benimde sorunum akü değişimi sırasında elektrik kesintisi ve teyp sisteminin kod istemesi...
arabam 2008 model clio sembol. 2. el olarak almıştım. herhangi bir kitapçığı felan da yok...
dolayısıyla teybi çekip barkodunu da okuyamıyorum. araç orjinal olduğundan şase no dan felan teyp bilgilerine felan ulaşabilirmiyiz..
şimdiden teşekkürler...

mrtozturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herhangi bir renault yetkili servisine ruhsatınızla gittiğinizde kodu ücretsiz olarak vereceklerdir.

[QU

OTE=hikmet22;868930]merhaba. öncelikle yeni yılınızı kutlar sağlık ve mutluluk dilerim.
benimde sorunum akü değişimi sırasında elektrik kesintisi ve teyp sisteminin kod istemesi...
arabam 2008 model clio sembol. 2. el olarak almıştım. herhangi bir kitapçığı felan da yok...
dolayısıyla teybi çekip barkodunu da okuyamıyorum. araç orjinal olduğundan şase no dan felan teyp bilgilerine felan ulaşabilirmiyiz..
şimdiden teşekkürler...[/QUOTE]

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Konu Kilit arkadaşlar, konuyu açan arkadaş ortalarda yok ve program da yönetimde mevcut olduğundan açılacak yeni başlıkta devam edeceğiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...