TEYP ile bilgisi olan yardım !!!

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar elimde sony marka Sony CDX-GT620U Oto Teybi Oto Teybi Özellikleri 'ne eFiyat.com'da bakın! ürün buna benzer bişey ama gdz-670u bendeki daha önce eniştemdeydi bana verdi tv bağlıyodum demişti bana bende tv aldım ama çıkış bulamadım resimde işaretlediğim yer mi acaba diye size sorayım dedim
buyrun foto
Uploaded with ImageShack.us

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu gerekli kişinin uygun yere taşıması iyi olacaktır..

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tv den kastınız nedir acaba? video çıkışı mı arıyorsunuz teypte?

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Radyo jakı takılması gerekiyor diye biliyorum ama daha biligli birilerinede sorun =)

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
CD - MP3 - WMA - AAC - ATRAC-USB - AUX Cihazın dsteklediği ve oytnattığı formatlar bunlar.Siz tv bağlayamazsınız,teyibiniz vcd dosyalarını oynatmaz.Dolayısıyla tv out'da yok.Resimde sol taraftaki mavi 3,5mm jackta direksiyon kumandası için.Ayrıca sağ tafatakilerde (resime göre) front,rear ve subwoofer pre-outları.Kendinden tv özellikli bir cihaz alıp ancak teyibin aux kısmına girip sadece tv'nin sesini aracın hoparlöründen alırsınız

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tv den kastınız nedir acaba? video çıkışı mı arıyorsunuz teypte?

aracıma televizyon takma istiyorum araç tv'si tv var çıkış yok heralde

Radyo jakı takılması gerekiyor diye biliyorum ama daha biligli birilerinede sorun =)
teşekkürler

CD - MP3 - WMA - AAC - ATRAC-USB - AUX Cihazın dsteklediği ve oytnattığı formatlar bunlar.Siz tv bağlayamazsınız,teyibiniz vcd dosyalarını oynatmaz.Dolayısıyla tv out'da yok.Resimde sol taraftaki mavi 3,5mm jackta direksiyon kumandası için.Ayrıca sağ tafatakilerde (resime göre) front,rear ve subwoofer pre-outları.Kendinden tv özellikli bir cihaz alıp ancak teyibin aux kısmına girip sadece tv'nin sesini aracın hoparlöründen alırsınız

anladım çok sağolun tvimde bi bağlantı soketi var usb soketine dönüştürülüyorsa eğer bişeyler yapmaya çalışacaz

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracıma televizyon takma istiyorum araç tv'si tv var çıkış yok heralde

teşekkürler

anladım çok sağolun tvimde bi bağlantı soketi var usb soketine dönüştürülüyorsa eğer bişeyler yapmaya çalışacaz

tv özellliği olan ekran aldıysan tvnin sesini aux girişinden teybe verebilirsin.

ama yok sadece ekran aldıysan teypte tv var sanıyorsan o teypte tv özelliği yok. ama sonradan alınan tvnin sesini teybe verme özelliği var..