Teyp kodu ekranı

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba cumartesi günü basit bir işlem için aracı elektrikçiye bıraktım ama o da nasıl olduğunu anlamadı ama teyp kod istedi teyp kodum var ancak sorun teyp kodunun girildiği üst taraftaki gösterge ekranı çalışmıyor bunun için nasıl bir yol izlemeliyim...

Cok yuksek ihtimalle aracinizin sigortasi atmistir. Cakmakliginiz calisiyor mu diye bir bakin klima gostergeleriniz dijitalse onlarda calisiyorsa sigorta degildir. Ama klima gostergesi cakmak ve o ekran yoksa sigortadir cok yuksek ihtimalle

reis5557

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar kod bulma programı sitede mevcutmu

duronur2005

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar megan 2 teyip kodu girme : örnek teyibin kodu :5274 bunu girmek için : radyonun 1,2,3,4 ve kayıt için 6 tuşunaihtiyacımız var: 1 bas ,1,2,3,4,5,6,7,8,9,0 her bastıgında 1 den 9 kadar sayar. buna göre 1 tuşuna 5 kez basacaz sonra 2 tuşa geçip 2 defa bas sonra üçüncü tuşageç 7 defa bas sonra 4 tuşa geç 4 defa bas sonra yazdıgın kod ekrada gördügünde 6 cı tuşa basılı tut teyip açılır saygılar. kodu giremiyen arkadaşlar olursa yardımcı olurum duronur2005@hotmail.com bana mesaj atsınlar yada özelde yazsınlar üçretsiz yapıyorum