Teyp Kodu Yardım

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar günaydın, dün arkadaşlarla oturuyorduk öyle benim aracımdan müzik dinliyorduk araçta set var. Neyse teyp kapandı tekrar açtım kapandı kontağı yarım açıp tekrar açtım derken teyp bu sefer tam kapandı.. Code istiyor şuan nerden bulabilirim ve nasıl kodu aktif hale getirebilirim..
Yardımlarınızı bekliyorum

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Security yazan yerdeki 4 haneli rakam ve harften oluşan kodu yaz kardeşim,programdan giriş kodunu bulmaya çalışayım...

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KArdeşim ilginiz için çok teşekkür ederim, Renault Müş. Hiz. aradım. Motor no ve şase no verdim teybin kodunu söylediler şuanda açıldı teybim :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
KArdeşim ilginiz için çok teşekkür ederim, Renault Müş. Hiz. aradım. Motor no ve şase no verdim teybin kodunu söylediler şuanda açıldı teybim :)
Tamam ABi...

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

18 yaşında delikanlının babası yaşındaki adamla konuşma uslübüne bak :berbat

Azıcık saygı!

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kusura bakmayın abi babamda giriyor ortak kullanıyoruz bu hesabı o yazmıştır.. Ufak bi kusurumuz olduysa affola..

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kusura bakmayın abi babamda giriyor ortak kullanıyoruz bu hesabı o yazmıştır.. Ufak bi kusurumuz olduysa affola..

Bu bazı şeyleri hatırlattı bana biraz yanlış kaya'ya çarpınca kuzenim yazdı kardeşim yazdı mevzusu olmasın :))

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok yanlış kayayla falan bir alakası yok. Bi yanlış anlaşılma olmuş babam girince yazmış.. Yoksa bilinçli olarak yazılan bir şey yok ortada. Elimden geldiğince büyüklerime karşı saygılıyım.

xpet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm hayırlı akşamlar benim teyp göğüsünü boyadım ve teyp kod istedi yardımcı olursanız sevinirim securty L131

muhittin_kaplan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3749 ..