Teyp Kodu

oguzkaanbasal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar.
2005 dizel laguna aldım. aldığımın ikinci günü farları açık unuttuğumdan akü boşaldı ve teyp kilitlendi. kod için arkadaşıma götürdüm. teybi çıkardık barkodun sonundaki yerden teybe ait kodu bulduk ama yine hata verdi. arkadaşımın demesi benden önceki kullanıcı kodu bulamayıp sistemi sıfırlamış yani kendince hacklemiş. şimdi nasıl halledeceğiz bilmiyorum? yardımcı olursanız sevinirim. yerim ist/ümraniye.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Arabanız hayırlı, uğurlu olsun, kazasız, belasız ve arızasız sürüşler dilerim. Yetkili servise giderseniz onlar size yapılması gerekenleri izah ederler.:eyv

oguzkaanbasal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanız hayırlı, uğurlu olsun, kazasız, belasız ve arızasız sürüşler dilerim. Yetkili servise giderseniz onlar size yapılması gerekenleri izah ederler.:eyv
teşekkür ederim. servisi aradım, bana dediği teybin içinde bir kod var ve o koda göre bana 4 rakam verecekmiş. olmazsa bir teypçiye götürürsünüz dedi. birde 20 tl istedi. olma garantisi de vermediği halde.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
4 haneli securty koduyla aldığın şifre yanlışsa yapılacak tek şey servisten yardım almak...

oguzkaanbasal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis sorunu halletti. çok teşekkür ederim.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hadi gözün aydın, geçmiş olsun. Güzel günlerde güle, güle kullanmanı dilerim.:eyv