Teyp önerisii

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
3enuge2a.jpg

teybim de bu bi suru ozelligi var ses kalitesi arttirma basstan alip tiz verme virt zirt ... iphone da destekliyordu ben o yuzden almistim ama cok hosuma gitti sonradan da vazgecemedim

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende pionerr 1400 var. cd çaları olmayan model. sadeceusb ve aux irişi var. ben pioneerin ses kalitesinden daha çok memnunum. sony daha sert bir ses veriyor. cd çalrı olmaması asla bir handikap değil. yaklaşık 7 aydır kullanıyorum bir kere bile cd aramadım. tam tersi cd kirliliğini ortadan kaldırıyor. bence pioneer derim.

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar bende arabama bi teyp düşünüyorum. Bu direksiyondaki teyp kollarını kullanabilen teypleri duymadan önce sony fiyatı makül bir fiyata teyp çıkarmış onu almayı planlıyordum. Şimdi kafam karıştı:) Almayı planladığım teyp şu sony

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
deh-p7150ub_main.jpg

Pioneer 7150ub kullanıyorum çok çok memnunum.
W/R girişi mevcut böylece direksiyon kumandanız bir aparatla kullanılabilir hale geliyor..
Otomatik kafası ayrı bir hava katıyor.
Çerçevesi ince ve zarif. Böylece orjinalinden çok farklı görünmüyor.
Usb girişi portable.. Nereye isterseniz oraya koyun..
Full siyah olması ve üzerindeki krom ayrıntı ayrı bir güzellik katıyor..
Performans özellikleri zaten heryerde yazıyor..

takach03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok sağolun arkadaşlar teşekkür ederim hepinize

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Buda benim Sony rus amcam pioneer hoparlör takmış bir fikir olabilir diye atıyorum..........

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bir arkadaşımda 250 Tl civarında sony taktırdı, sonra gitti JBL den tesisat çektirdi falan ama orjinal direksiyondaki kumandayı kullanmıyor, teybi takan eleman onun bağlantısı için de 100 TL istemiş.. o yüzden sadece teybinden üzerinden değiştiriyor parçaları..