Teyp / Saat / Sıcaklık Ekranı Problemi

SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,

Benim Coupe'deki teyp ekranının üzerindeki karakterlerde sıkıntı var. Orijinal teybi kullanmadığım için teyp kısmı zaten boş ama; hemen yanındaki saat ve dış sıcaklık göstergesi doğru çalışsa da görüntüsü bozuk. Yani atıyorum saat 18:00 iken 10:00 gibi görünüyor, sanırım likit kristal olayında sorun var, karakterleri yanlış gösteriyor.

Acaba bunun tamiri ya da değişimi mümkün müdür? İstanbul Anadolu Yakası'nda nerede bulabilirim, maliyeti nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ekranı satıyolar 90 lira gibi bir fiyatı var çıkmacıdan bulabilirsin pazarlıkla 70 80 gibi bi şeye alırsın en iyi ihtimalle :S

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı problem bende de var. Gerçi ben dert etmiyorum çünkü tek problemim o değil:) devir dalgalanması, sanroof açılmıyor, arka kelebek cam motorları çalışmıyor. Nekadar kronik arıza varsa hepsi bende mevcut :)

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı problem bende de var. Gerçi ben dert etmiyorum çünkü tek problemim o değil:) devir dalgalanması, sanroof açılmıyor, arka kelebek cam motorları çalışmıyor. Nekadar kronik arıza varsa hepsi bende mevcut :)
sunroof harici saydıgın sıkıntılar bendede var yalnız degilsin ;)

SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sunroof problemi bende de var. rölanti dalgalanması sadece motor soğukken oluyor. kelebek camlarım çalışıyor çok şükür :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
vay arkadaş... reno coupe de de ne kronikmiş... belkide aldızdan beri vardı he... helal olsun... :cool:

dunkleosteus

Bilgi Girilmemiş
burada bulmanız zor kim aracındaki ekranı söküp satarki sizce? parça parça aracını satanda pek olmaz çıkmacılara hiç bakmadınız mı? teypçiler genelde çıkmaları set alıyolar direksiyon kumandası ekran ve teyp. geneli set satıyor bilginiz olsun. ayrıca ölü piksel artmasıda biraz ilginç bi elektirikçiye gösterin ekranı taktırmadan başka bi şey olabilir bi ölü piksel 10 yılda olursa olur. kısa zamanda bu kadar çabuk ölmeleri normal değil kanımca kolay gelsin.

http://www.renaultfanclub.com/arana...607-megane-1-radyo-ekrani-p8200028364a-2.html

acaba hangisini ayıkken yazdı:):(

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
dunkleosteus
konuyu daha fazla uzatmasan... herkes gerekeni söylemiş... atarlar laflar uçmuş... kım haklı kim haksız bu saatten sonra ayıklamak zor... :soru

dunkleosteus

Bilgi Girilmemiş
"haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."
tamam konuyu kapattım.