Teyp tavsiyesi alpine-pioneer-nakamichi

Carisma70

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler.
bizimki biraz doğaçlama gelişti planlı olmadı, zaten ses sistemi tecrübem sıfırdı. subwoofer ve anfi "olmadan" sadece eskilerin yerine hoparlör alacaktım basları iyi olsun ucuz olsun (F/P) istiyordum. sonra böyle oldu :)

Carisma70

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hort :)
gene Naka'ya takıldım: Na 101 modeli fiyatı uygun (229 TL.) ayrıca görsel olarak -turuncu/kırmızı olması- aracıma da uygun. diğer alternatif Alpine 150e de aynı özellikte ve favori markam. Ancak arada 100 TL. fark var (329+6 TL. kargo) kalite olarak Alpine ama f/p olarak Nakamchi demek sanırım yanlış olmaz. bütçe sıkıntılı ne yapsam acaba? (nakamichi' yi de çok merak ediyorum açıkcası)

Carisma70

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gene nakamichi alamadım: araştırmalarıma göre bluetooth ve akıllı telefon uyumu almanın daha iyi olacağı tavsiye ediliyor. ben de pioneer Deh x3950 Bt aldım: CD/USB//BT /Aux özelliği olan kaliteli markaların en ucuzu olduğu için:
https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/2017-yeni-model-pioneer-deh-x3950bt-oto-teyp-P143694803
yoğun ilginize teşekkürler. bir daha ki Nakamichi alma aşamasında görüşmek üzere :)

nakamachi mi, takashi mi aldıydım...ismi kalmış..kendi yok..

ya meraktandı işte benimde:D

yeni gördüm mesajını hocam..

pioneerde tırt....alpine alsaydın keşke...

geri ver bence..