TJ Fluence Cam Üst Çıtası,RS Logosu,RS Sibopları

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kromlarınız :) Fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz? Herkes iyi dileklerini yazmış ama fiyat soran olmamış:halay

Teşekkürler :) Fiyat 100 tl sadece üst çıtalar olmak üzere :D

Titiz Krom Tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün boş günümdü niyetlendik karşıya geçtik.Çıtalar için önceden görüşmüş olduğum Fatihde ki Titiz Krom'a gittik.Çıtalar çok kaliteli ve üstelik tanınmış yerlere ürün gönderen bir firma bunun yanında güleryüzlü insanlar ve müşteri memnuniyetide şansımızaydı.Sitemizin reklamınıda yaptım söz verdi bakıcam diye forumada şimdiden her şey için teşekkür ediyorum kendisine :eyv

09032012309.jpg

Bu da deneme amaçlı arkanında mevcut,fikirlerinizi almak isterim :)
09032012310.jpg

09032012312.jpg
09032012313.jpg

Mert kardeşim öncelikle güzel yorumların için sana çok teşekkür eder arabana kazasız belasız binmeni dilerim :)

Titiz Krom Tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş ellerine sağlık çok güzel olmuş, benimde aklımda vardı acaba nasıl olur diyordum gerçekten harika olmuş... Kapı eşikleri içinde birşey yapmışlar mı o firmada çünkü eşiklerede güzel olur diye düşünüyorumm.

Elimizde kapı eşiği mevcut değildir yalnız Fluence 'e uygulamış olduğumuz Krom Tampon Izgarası uygulamasına bir göz atmanızı isterim

RENAULT FLUENCE KROM TAMPON IZGARASI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 82557587

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mert kardeşim öncelikle güzel yorumların için sana çok teşekkür eder arabana kazasız belasız binmeni dilerim :)
Ben teşekkür ederim abicim çok sağol,amin cümlemizin :)