> TJ Fluence Plakalara Led ve RFC Sticker <

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 çift al da verdiği aydınlığa göre bakarız :eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardesim.. herkeze tavsiye ederim 8 ledli photon ledi.. ben parklarımda kullanıyorum bir cok arkadasımada tavsiye ettim aldılar ve cokta memnunlar.. aydınlatma olarak 8 ledli oldugundan ısıgı cok dagıtıyor bildiginiz far gibi yanıyor :D benim size önerdigim ledleri alın pisman olmazsınız benim meganda sarı yanan hiç bi yer yok :D ben simdi amerikan park yaptırınca 15 tatilde parklara 21 ledli olanı var photonun ilk yakısta normal park ikincide çakarlı yanıyor :D bu arada photonun 7000k yazan yani bu 8 ledli olan park ampülü 6000 ve 8000 kelvin xenon farlarla %100 uyumludur. herkese siddetle tavsiye ederim.. fiyatı 17 tl ama değer 8 ledliye.. ben modacardan aldım.. park plaka tavan her yerde kullanabilirsiniz :D

ben aracımda bu ledleri kullanıyorum uzun süredir patlama felan olmadı insallahta olmaz :D

parklara : 8 ledli photon led
tavana : carsped 4 ledli led
bagaja : carsped 4 ledli led mavi olanı ( harika oldu valla tesisatta olunca ayrı bi guzel oluyor mavi ısık :D )
plakaya : 8 ledli photon led
torpido : carsped sofit led beyaz olan 36 mm

toplam : 6 çift dipsiz led + 1 çift sofit led alacaksınız :D (megane 2 için faz2 )

hepsiburadada var almak isteyen varsa alsın hatta yorum bile yazdım :D : Philips Photon Can-Bus 8 Ledli Park Ampülü 85d022 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

bunlarda bi kac fotosu :D

son resimde morumsu cıkmıs ama bakmayın ona kameradan oyle normalde hafif mavi yanıyor :D

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
leşlerden kurtulduğunuz iyi oldu :D

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mert photon mu seninkide ??

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardesim.. herkeze tavsiye ederim 8 ledli photon ledi.. ben parklarımda kullanıyorum bir cok arkadasımada tavsiye ettim aldılar ve cokta memnunlar.. aydınlatma olarak 8 ledli oldugundan ısıgı cok dagıtıyor bildiginiz far gibi yanıyor :D benim size önerdigim ledleri alın pisman olmazsınız benim meganda sarı yanan hiç bi yer yok :D ben simdi amerikan park yaptırınca 15 tatilde parklara 21 ledli olanı var photonun ilk yakısta normal park ikincide çakarlı yanıyor :D bu arada photonun 7000k yazan yani bu 8 ledli olan park ampülü 6000 ve 8000 kelvin xenon farlarla 0 uyumludur. herkese siddetle tavsiye ederim.. fiyatı 17 tl ama değer 8 ledliye.. ben modacardan aldım.. park plaka tavan her yerde kullanabilirsiniz :D

ben aracımda bu ledleri kullanıyorum uzun süredir patlama felan olmadı insallahta olmaz :D

parklara : 8 ledli photon led
tavana : carsped 4 ledli led
bagaja : carsped 4 ledli led mavi olanı ( harika oldu valla tesisatta olunca ayrı bi guzel oluyor mavi ısık :D )
plakaya : 8 ledli photon led
torpido : carsped sofit led beyaz olan 36 mm

toplam : 6 çift dipsiz led + 1 çift sofit led alacaksınız :D (megane 2 için faz2 )

hepsiburadada var almak isteyen varsa alsın hatta yorum bile yazdım :D : Philips Photon Can-Bus 8 Ledli Park Ampülü 85d022 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

bunlarda bi kac fotosu :D

son resimde morumsu cıkmıs ama bakmayın ona kameradan oyle normalde hafif mavi yanıyor :D
Teşekkürler Anıl abi,düşünen arkadaşlara fikir olmuş olur...Yakın bir zaman sonra 4300K dijital balastlı xenon alıcam senin yorumlarını takip ettim baya fikir sahibi oldum eksik olma :) Ben xenonlardan önce parklara almak istiyorum ne önerirsin kuvvetli olsun istiyorum ve kar beyazı olucak...
leşlerden kurtulduğunuz iyi oldu :D
Aynen aynen kurtulmak lazım :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardesim bundan alıcaksın işte 8 ledli photon alıcaksın.. 4300 degil 6000 yada 8000 kelvin al. bu park ampülü %100 uyumlu bu 2kelvinle. ama sen genede 8000 al bırak 4300 u :eyv dijital al bendekinden space al :eyv tamamen beyaz istiyorsan daha dogrusu beyaz ve sarı karısımı 4300 kelvinle uyumlu olan carspedin beyaz ledi kardesim :eyv 7.5 tl fiyatı.. ama ben genede sana photon 8 led oneririm. ben bu 8 ledi hem parkda hem plakada kullanıyorum :eyv resimlerdede goruyosun ısık gucunu plakamda cok fena aydınlanıyor :eyv

bide kardesim sendeki park lambası büyük ihtimal ztechinki cünkü photon ve ztechten baska hic bi markada 8 ledli dipsiz led yok.. yani bu : http://www.hepsiburada.com/Liste/z-...aspx?productId=otelf14051&categoryId=20024643

madem 4300 kelvinle uyumlu istiyorsan carsped alcaksın ben tavanlarımda kullanıyorum arabanın ici bembeyaz ısıl ısıl :D ama ben 8000 kelvin öneririm siddetle :D ahanda bu :D

fotoraf0006d.jpg

fotoraf0007q.jpg

fotoraf0008v.jpg

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güle güle kullan:eyv