TomTom Carminat (live olmayan) Harita Güncelleme... ÇÖZÜLDÜ.

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımda Tomtom Live var hocam. Carminat TomTom'u değiştirip Live versiyonunu taktım. Hafıza kartıda sıfırdı ve güncel değildi. Bu Live versiyonu nasıl güncellerim?

ViRaNe

Kayıtlı Üye
63-Şanlıurfa
11864 size uygun olan o çalışır diğer haritalar sizde çalışmaz. Zaten onlar aynı harita olup değişik gruplar için yayınlanmış.
Merhaba. Söz konusu haritaları indirmeye calışırken linkler kırık indiremediğim gibi elimdeki haritaları kurarkende gerek forumdaki anlatım gerek youtubede videoları izleyerek kurulum yapsamda fotoğraftaki hatayı alıyorum. Orjinal SD kartı farklı SD karta kopyalayıp FastActivate ile aktifleştirip test ettim yine aynı sonucu aldım. Boş SD kartı fat32 biçimlendirip youtubede bulunan videolardan izleyerek sıfırdan SD kart kurulumu yaptım ama yine sonuç harita hatası veriyor. Diğer yorumlarda mailinizi görüp size bir mail attım. Enson güncel haritayı sağlam bir linkle nerden indirebilirim ve indirdikten sonra aşağıdaki hatayı vermeden nasıl kurulum yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 1
  • 1.jpg
    1.jpg
    73.6 KB · Görüntüleme: 1