TomTom Carminatt (live olmayan) hariita güncelleme....... ÇÖZÜMLÜ

Mehmet Vidinli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,
2010 grand scenic sahibi oldum 10 gün önce.
Aracı aldığımda 2009 haritası vardı üzerinde, güncelleme için 120TL vermem gerekiyordu.
Aradım taradım uyguladım, ve sorunu çözdüm.
Navigasyonu ÜCRETSİZ olarak güncellemeyi başardım.

FORUMA YENİ ÜYE OLDUM, VE KURALLARDAN EMİN DEĞİLİM.
BU İŞLEMİ BURAYA YAZIYOR OLMAM FORUM AÇISINDAN SAKINCALIMIDIR DEĞİLMİDİR.

Sakınca değil ise ihtiyacı olan herkesle paylaşmak isterim.

saygılar...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun . Size konuyu şoyle değineyim clio 4 ün navigasyonuna video izlenemiyordu ve geri goruş kamerası için feci fiyatlar gerekiyordu birde bu yetmezmiş gibi rnavın yan sanayi yazılımı manevrusu ucretle yukleyip geri gorusu 360 tl gibi belkide daha fazla meblağ ile millete takıyorlardı forumda mydx arkadaş sayesinde bunun önüne geçildi ve onların oluşturduğu rant kapısını ortadan kaldırıp pek çok kişi bende dahil dua ettik sevindik sevindirmesi bile yeterdi bana kalırsa diyeceğim o ki paylaşmanızda sakınca yoktur kendinizi tanıtım kategorisinde tanıtın konu açıp(tanıttıysanız dikkate almayın) ardından kategorisine uygun kısımda detaylı anlatım ve indirme linkleriyle paylaşabilirsiniz. Şimdiden ilginiz alakanız için teşekkür ederiz. Açtığınız konuya destek çıkmayıda unutmayın yoğun talep olursa yardım isteyen arkadaşlar olacaktır . Video resim indirme linkleriyle destekleyip reklam virus içermedikçe konunuz sabitlenir . Hayırlı akşamlar. :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Nasıl yapıldığını detaylı anlatırsan güzel olur, emeğine sağlık...

cender

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elimde TOMTOM GO 930 var cihazı Tomtom home ile güncelledim fakat cihaz acılmıyor bu haritayı bu cihazda kullanamazsınız hatası alıyorum yardımcı olabilecek birileri varmı acaba şimdiden teşekkürler..