Topcu ve Usta Aileleri İstanbul Buluşması

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah :eyv

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah muhabbetinizi arttırsın :çak

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah bozmasın dostluğunuzu ve dostluğumuzu :eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese cok teşekkurler. Hepinizden Allah razı olsun kardeşlerim. Mustafa Abi ve eşi bizi cok iyi ağırladılar sagolsun. Yengenin yaptıgı boşnak böreği ve o special tatlısının tadı hala damagımızda valla :) 5 tepsi olsa yerim herhalde o börekten o nasıl bir lezzettir öyle.. Ellerinize saglık herşey için teşekkurler. Silivriye katılamadım malesef çünkü Pazar akşamı evde olup P.tesi gunku toplantıma hazırlık yapmam gerekiyordu.Katılamadıgım için hepinizin adına Mustafa Abi ye gittim temsili bir birliktelik oldu :)

Herkese cok teşekkurler.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Herkese cok teşekkurler. Hepinizden Allah razı olsun kardeşlerim. Mustafa Abi ve eşi bizi cok iyi ağırladılar sagolsun. Yengenin yaptıgı boşnak böreği ve o special tatlısının tadı hala damagımızda valla :) 5 tepsi olsa yerim herhalde o börekten o nasıl bir lezzettir öyle.. Ellerinize saglık herşey için teşekkurler. Silivriye katılamadım malesef çünkü Pazar akşamı evde olup P.tesi gunku toplantıma hazırlık yapmam gerekiyordu.Katılamadıgım için hepinizin adına Mustafa Abi ye gittim temsili bir birliktelik oldu :)

Herkese cok teşekkurler.

Aman abi naptın 5 tepsi falan :D maşallah :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yalnız Evren abi Ankara buluşmasından sonra biraz zayıflamış :D Ayağınıza sağlık afiyet bal şeker olsun ayrıca yengem oyuncak maymunu öyle tutmuş ki gerçek sandım bi an :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Vay Arkadas Dibimize Kadar Gelmis Evren Modum Olaylara Bak

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A.s

Helal olsun mükemmel bir tablo Allah Nazarlardan saklasın böyle dostluklar Kolay bulunmaz..

Ayaklarınıza sağlık Evren Abi