Torpido aydinlatma

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum sanırım baz versiyonlarda yok şunu anlayamıyorum bu torpido daki far çokmu maliyetli de ışık koymazlar nereden nasıl maliyeti düşürmeye çalışmaları oldukça sinir bozucu bir durum

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum sanırım baz versiyonlarda yok şunu anlayamıyorum bu torpido daki far çokmu maliyetli de ışık koymazlar nereden nasıl maliyeti düşürmeye çalışmaları oldukça sinir bozucu bir durum

gerçekten öyle abi alt tarafı bir ampul geçen karanlık bir yerde durmak zorunda kaldım torpidoyu açtım zar zor bir şeyler görünüyor artık kendimiz bir şeyler düşüneceğiz

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baz modelde olmayabilir,çakmaktan elektrik alıp led ışıklandırma yapabilirsin,Kangoo'ya yapmıştım benzerini şuanda kırmızı led takılı...:eyv

181719_10150096754787622_8175645_n.jpg

teşekkür ederim Mustafa Abi peki böyle birşey yapmam için neler almam gerekir normalde ışık olması gereken yerde kablolar var sanırım oradan elektrik geliyor mudur acaba bakmadım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
teşekkür ederim Mustafa Abi peki böyle birşey yapmam için neler almam gerekir normalde ışık olması gereken yerde kablolar var sanırım oradan elektrik geliyor mudur acaba bakmadım.
15 cm şerit led lamba ve 1.5 metre elektrik kablosu yeter sana kardeşim,ben çakmağa gelen elektrikten aldım akımı,kontak açıkken sürekli yanıyor,çakmağa gelen ışık kablosundan alırsan aracın farları açıkken yanar...

• Beğen
Tepkiler: Baki Cali

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sürekli yanmasına gerek yok zaten çakmak lazım oluyor navigasyonun şarjı vs. için zaten akşam görünmüyor bence en mantıklısı elektriği ordan almak bi araştırma yapayım iyice yarın zaten bayram temizliği yapacağım orayıda iyice bir inceleyim teşekkürler abi :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
+ torpidolarında soğutucu sistem var diye biliyorumloading

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Renault Fluence 1.5 dCi

Baz donanım

ABS, AFU, sürücü, yolcu ve yan havayastıkları, acil fren durumunda yanan flaşörler, otomatik kilitlenen kapılar, Isofix, Renault Card sistemi, yol bilgisayarı, immobilizer, elektrikli camlar, elektrikli yan aynalar, yan aynalara entegre sinyaller, ön koltuk kol dayama, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon simidi,

soğutmalı torpido gözü :tony, manuel klima, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, katlanabilir arka koltuk sırtlıkları, direksiyondan kumandalı Radyo-CD-MP3 çalar, AUX girişi, sis farları, renkli camlar, refakatçi aydınlatma, 205/65 R15 lastikler.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Torpidosunda ışık olmayan arabada soğutmalı torpido gözü ne arasın başkan,her yazılana inanma...:D

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
*USTA Nickli Üyeden Alıntı''
Torpidosunda ışık olmayan arabada soğutmalı torpido gözü ne arasın başkan,her yazılana inanma...

Fluence izlenimlerim

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce fluence pirivilege 1.5 dci araç almıştım. Araç almadan önce bu forumdan çok fikir aldım. Arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ben de 1 aylık izlenimlerimi paylaşmak istedim araç alacak olan arkadaşlara buradan kısmen de olsa fikir vermek açısından.

Soğutmalı torpido gözü roadfoxile ilk defa karşılaştım beklentimi yüksek tutmuşum herhalde Mutlu pek de beklediğim gibi çıkmadı.
Kolçak çok geride, kullanabilmek için koltuğu çok geri çekmek gerekiyor. Ben pek kullanamıyorum.

(alıntıdır kaynak : http://www.basgaza.com/)

Bu adamlar yalanmı söylüyor şimdi Usta kıhkıh