Torpido Sarsıntısı

sametkeles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Arkadaşlar Aracım 2007 model Megan 2. sorun tıkırtılı yollarda torpido aşırı derecede sallanıyor ve özellikle cam ile kesistiği noktayı ellediğimde oynadığını görüyorum.aynı sorunla karşılasan arkadaşlarımdan bu konuda hakkında yardımlarını bekliyorum.
Saygılarımla.

sametkeles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Arkadaşlar aranızda yardım edicek kimse yokmu :(

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Torpito kapagini acin dikkatlice bakin tepelerindeki vidalari gevsemistir. Vidalari alyan anahtari ile sıktırabilirsiniz.

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
torpida kapağı ne tarafta oluyor ki ?
benımde aynı sorun varda köpük sıkıştırdım ben :)

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde elfreni tabancası kırıldı bende tetik felan içeri gitti kırıldı sanırım fiyatı tahmını ne kadardır ? yeni konu açmak istemedim

sametkeles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Torpito kapagini acin dikkatlice bakin tepelerindeki vidalari gevsemistir. Vidalari alyan anahtari ile sıktırabilirsiniz.

yardımlarından dolayı teşekkürler. Torpito kapağı nerde oluyor ve nerden söklüyor biraz daha açarsanız konuyu sevinirim iyi günler.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
yardımlarından dolayı teşekkürler. Torpito kapağı nerde oluyor ve nerden söklüyor biraz daha açarsanız konuyu sevinirim iyi günler.

Yolcu koltugunun karsisindaki kapak iste torpito kapagi. Ruhsati vs malzemeleri koymak icin actigimiz kapak.

sametkeles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler sabah ilk iş denemek olucak...

ercan_j

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sarsıntı cam ile kesişen orta konsolun üstünde oluyor bildiğim kadarı ile. Cam ile kesişen yerlerde akustik sünger döşeme yapabilirsiniz keza bende de aynı dert var ben bu şekilde yapacağım

sametkeles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sarsıntı cam ile kesişen orta konsolun üstünde oluyor bildiğim kadarı ile. Cam ile kesişen yerlerde akustik sünger döşeme yapabilirsiniz keza bende de aynı dert var ben bu şekilde yapacağım

aynen tam anlamıyla öyle camla birleşen yerinde sünger görünüyor ama anlıyamadım