torpidoya acemice bi el attık

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel görünüyor..ama nekadar uzun ömürlü olur o sıkıntı...

evet bende çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum fakat bana maliyeti 5 tl oldu :) çok kısa gitsede farketmez bana fikir verdi. olmadı boyatırım diye düşünüyorum :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık güzel görünüyor, orta havalandırmalara folyo yetmedi mi? yaptığın işi gösterecek yer orası ama kaplanmamış...

Burak Aslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıcak etkilemez inşallah :(

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık güzel görünüyor, orta havalandırmalara folyo yetmedi mi? yaptığın işi gösterecek yer orası ama kaplanmamış...
hocam orayı çıkartırken yumuşak zemine zarar verecekmişim gibi bi hisse kapıldım. kolay çıkacağada benzemiyor. en kısa zamanda orayıda kaplayacam folyo daha çok var :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş por. işçilikk:eyv

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık bende geçen haftalarda gri karbon uygulaması yaptım buradan bakabiliriniz. :)
http://www.renaultfanclub.com/renau...la-karbon-dokunuslar-criminal-megane-3-a.html

Ortadaki uzun parça bende hem vidalı hem yapıştırmalı hemde geçmeliydi.Bana bi abim vidasız dediği için vida yuvalarını kıra kıra çıkarttım ancak Allah'tan geçmeli olduğu için bi problem olmadı geri takarken.(Aracım Türk üretimi değil vida olayı o yüzden olabilir)

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık güzel olmuşş valla şimdi gibip benim torpidoya o gözle bakasım geldi nasıl olur ki acaba karbon kaplama filan çok mu boğar gerçi onun krem renklisi var bi bakayım... sökme tarifi içinde ayrıca teşekkür

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş :eyv

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orta parçayıda kapladım dayanamadım :) inş beğenirsiniz, bu arada güzel yorumlarınız için teşekkürler. özellikle renaultologa ayrıca teşekkürler çünkü onun konusundan ilham aldım :)
lazm olan malzemeler sadece bunlar. birazda folyo lazım tabi :D
506kj.jpg

506lk.jpg