Touchcanım sürekli elektrik çarpıyor!

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastik tabanlı ayakkabılarımın tamamına yakını...ilginiz dağınıkken veya çarpma işi aklınızda yokken baya kolbastıya bile çevirebiliyor:) diğer hiç bir aracımda olmadı bu kaçak mıdır nedir merak ediyorum doğrusu... bir arkadasımda aynısından var sürdüm çarpmadı , yine başka bir arkadaşımın st versiyonunu 300km sürdüm ondada çarpmadı ama benim gibi şikayetçi olan başka arkadaşlar da var karmaşık bir durum...

valla bende fena çarpılanlardanım. :) o kadar çarpılıyorumki kendimce sistemler geliştirdim. Kapının fitilinden yiterek yada ayağımla aşşada ittirerek kapı kapatıyorum. :)

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
"Aracınızın arkasına bi saksı koyun içine toprak doldurun aracınıza topraklama yapın :)" şaka bir yana ayakkabınızı değiştirip deneyin kesmezse çıplak ayakla toprakta biraz yürüyün. Birde sadece sizimi çarpıyor ?

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende fena çarpılanlardanım. :) o kadar çarpılıyorumki kendimce sistemler geliştirdim. Kapının fitilinden yiterek yada ayağımla aşşada ittirerek kapı kapatıyorum. :)
abi bende kapıların ortasındaki plastikten iterek kapatıyorum:D

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Aracınızın arkasına bi saksı koyun içine toprak doldurun aracınıza topraklama yapın :)" şaka bir yana ayakkabınızı değiştirip deneyin kesmezse çıplak ayakla toprakta biraz yürüyün. Birde sadece sizimi çarpıyor ?
abi o çıplak ayak formülünü biraz daha çarparsa touchcanıma yapıcam:D Anladığım kadarıyla yalnız değilim bu hususta...

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de bazen çarpılıyorum. O zaman kapının üst kısmındaki kauçuk / plastik bölgeden ittiriyorum :)

SarpTuncer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende çarpılıyorum bıktım artık :D

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen aynen bende de var sıkıntı yapma.İş icabı klasik giyiniyorum.Malum havalar soğudu lastik tabanlı ayakkabı var iken Sabahları sıcak arabadan inice şirket otoparkında uykumdan uyandırıyo sağolsun.ŞakCazzzz oluyorum.Ofisler arası girip çıkarkende kapılara elimi atınca bende manyakca kol ve gövde hareketleri yaptırıyor.Senle alakası yok rahat oll keyfini çıkar.

mhmt06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanderodada her seferinde çarpılıyorum dirseğimle kapatıyorum artık bıktım