Track mi mp3 mü ?

ismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2013 Kangoo daha yeni aldım lakin kafamda bi kaç soru işareti var :soru Araç previelege (full) mp3 cd doldursam çalar mı yoksa track mı doldurmam gerek ? hımmhımm yardımcı olursanız sevinirim qw bu arada yeni üyeyim forum çok güzel qw

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bildiğim çalıyor her türlü ayrıca hoş geldiniz. ;)

ismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler hoşbulduk :) bundan önce megane 2 vardı ona track çalıyordu ama bu kangoo da kafam karıştı..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
2 formatıda çalabiliyor,MP3 ler hem ses hemde şarkı kapasitesi bakımından daha iyi olur...

ismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani şimdi direk mp3 formatlı cd doldurup taksam çalarmı hocam ??

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim aracın her iki formatı da çalabiliyor. Beni 15 - 20 şarkı kesmez, tek cd yapayım bütün şarkılarımı atayım dersen mp3 yap ama şahsen bunu tavsiye etmiyorum ben. Ben kendi aracımda orijinal albüm haricinde .flac uzantılı dosyalardan yapılmış track cd'leri tercih ediyorum. Hatta orijinal albümlerden parçaları keyfimce .flac uzantısıyla bilgisayarıma kaydediyor, karışık track cd'ler hazırlıyorum. Ses kalitesi olarak da böylesi standart mp3 cdlerine nazaran çok daha iyi oluyor. Üşenmiyorum ama müziğimden de ödün vermiyorum :eyv

Eğer ki yok arkadaş kalite o kadar önemli değil, ne kadar çok şarkı o kadar iyi dersen en azından 320 kbps kalitesinde mp3 uzantılı dosyalardan oluşan bir mp3 cd'si hazırla. Kalite konusunda referans aralığın 192 ile 320 kbps arasında değerler olsun ki yüksek seslerde çatlama, cızırdama gibi problemler yaşama.

aracımda 12 tane orijinal albüm, 48 tane .flac uzantılı müzik parçalarıyla doldurulmuş track cd ve içi 320 kbps'lik mp3 dosyalarıyla doldurulmuş 16 gb'lık flash belleğim var, mutluyum ve şiddetle tavsiye ederim bu kombinasyonu :eyv

ismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki arkadaşlar önerileriniz için hepinize teşekkür ederim qw

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tracklar daha kaliteli ancak 75 dakikalık yapabiliyorsunuz galiba en çok ona da 15 tane sığar ortalama bence mp3 en mantıklısı

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın mp3 çalabilir kardeşim,mp3 yapman en mantıklısı.

CarpeDiem1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 mod kangoo aldım arkadaşlar mp3 cd çalmıyor. problem mi var yoksa özelliği mi böyle bilgisi olan var mı?