Trafik Cezası Acil Yardım !

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çözümü trafikçi arkadaşın varsa sorucan anında görür bilgisayardan. yoksa söylenen sorunu düzeltip trafik şubeye gidip. memur bey app plakadan men edilmiştim şimdi orjinal plakayı taktım meni kaldırabilirmiyiz filan dediğinde kontrol edip kaldırıyorlar. muaneye sevk edicem diyen olursa direk o şubeden çıkıp başka şubeye git. muane işi hikaye. bazısı kıllığına yapabilir inanma öyle yaptıklarında. direk başka şubeye yönlen sevk yazılmadan.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi kıllık yapmak istemişse yapiyor.. İsterse men edebiliyor. Netice de app suç.. Forumdan speedygonzales nickli arkadasin da bu konuda dili yanmisti hatirladigim kadariyla.

Polisin arabayi suzmesi vs. arabanin standart olmayisi, dikkat cekisinden de kaynaklaniyor biraz. Gecen hafta besevler kavasaginda cevrildim. Yanimda esim de vardi. İsiktan kalktik 4-5 araba. O kadar arabanin icinden bir beni aldi saga. Bakiyor araba dikkat cekiyor genc adam bu, potansiyel suclu gozuyle bakiyor. Birini cevirecekse de o otomatikman sen oluyorsun. Bir noksanin varsa da uzerine gidecek iste..

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi kıllık yapmak istemişse yapiyor.. İsterse men edebiliyor. Netice de app suç.. Forumdan speedygonzales nickli arkadasin da bu konuda dili yanmisti hatirladigim kadariyla.

Polisin arabayi suzmesi vs. arabanin standart olmayisi, dikkat cekisinden de kaynaklaniyor biraz. Gecen hafta besevler kavasaginda cevrildim. Yanimda esim de vardi. İsiktan kalktik 4-5 araba. O kadar arabanin icinden bir beni aldi saga. Bakiyor araba dikkat cekiyor genc adam bu, potansiyel suclu gozuyle bakiyor. Birini cevirecekse de o otomatikman sen oluyorsun. Bir noksanin varsa da uzerine gidecek iste..

Aynen kardeşim uzuuun uuzuuuun incelemiş karaktersiz acaba ne kitleyebilirimde egomu tatmin edebilirim diye.. Şİmdi onun egosu tavandır arakdaşlarınada anlatıyordur.. şöyle bir fluence gördüm bunu yaptım şunu dedim diye..Amma velakin kendisi bilmiyorki kendi egosunu tavan yaptırırken anasının ve avradının egosunu söndürdüğünü!!!

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi esinin denk gelmesi de bi bakimdan iyi olmus. Arabada cocuk filanda varsa ugrasmamistir. Sen denk gelseydin kesin ugrasirdi :) en kotu plakayi sokerdin orada.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi esinin denk gelmesi de bi bakimdan iyi olmus. Arabada cocuk filanda varsa ugrasmamistir. Sen denk gelseydin kesin ugrasirdi :) en kotu plakayi sokerdin orada.

Aynen kardeşim.. cocukta vardı yanında.. muhtemelen ondan ugrasmadı omuriliksiz !

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun evren abi bazı adiler var öyle, benim kız arkadaşımı çevirip arabayı çektirmişti bi yere muayene yapmaya giderken.bu sıralar bazı civarlarda polisler göz açtırmıyor özellikle modifiyeli arabalara