Trafik magandası

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında video oldu mu emniyet işlem yapıyor. Bu vatandaş da büyük ihtimal cezasını alacaktır. Geçenlerde benzer bir haber okumuştum. O araç ve sürücüsü yakalandı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/28026327.asp

[video]http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/iste-trafik-magandasi_104964?startVideo=58[/video]

[FONT=pt_sansbold !important]SAKARYA’DA YAKALANDI[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Sosyal medya üzerinde yayılan bu görüntülerin ardından harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri önce aracın plakasını, daha sonra sahibini belirledi.[/FONT]

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük şehirlerde yaşayanlara Allah sabır versin. ıslık

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buyuk sehir farketmiyorki. Gecen cumartesi 2 tane adam kasksiz bir motora binmis onumde gidiyorlar antalya merkezde. Ben orta seritteyim, bunlar en sagda. Sagdakini gecicem derken bunlar onume atladilar. Aynaya,arkadan gelen trafige bakmak yok. Az kalsin oluyorlardi benim arabanin altina girip

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buyuk sehir farketmiyorki. Gecen cumartesi 2 tane adam kasksiz bir motora binmis onumde gidiyorlar antalya merkezde. Ben orta seritteyim, bunlar en sagda. Sagdakini gecicem derken bunlar onume atladilar. Aynaya,arkadan gelen trafige bakmak yok. Az kalsin oluyorlardi benim arabanin altina girip

videoyu tekrar izledim de...motorlu da kaşınıyo aslında...peşinde 2-3 km gitmiş.
eee motor sürüyorsan bunlara hazırlıklı ol.....
gözükmüyorlar ki...insan gözü otomatikman aynalardan araba görmeye alışıyor.

candeliorman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motorlarda bir saga bir sola giriyolar ama onlarda trafikte kendilerini kaybediyor...

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ortalık iyi değil o arabadan nasıl biri çıkar oda belli değil adam baya kasınmıs sanane bas git trafik polisimisin memur musun bide takip etmiş dayak yemediğine dua etsin