Trafik sigortası hakkında acil...!

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Musa iptal ettirip içerde kalan parayı alırım diyordu,poliçe onda kaldı Aytuğ,kanuna göre ben yenisini yaptırana kadar 10 gün süreyle iptal ettiremiyormuş zaten...

Ben ZZ'yi sattığım gün trafik sigortamı iptal ettirdim ve içerde kalan paramı o gün kartıma geri yüklediler abi 10 gün filan beklemedim

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Sigortacıma ulaştım nihayet,poliçe yanımda olmasada trafik polisi araç sorgulamasına girdiği zaman sigorta vs ne varsa önüne dökülüyormuş,sıkıntı olmaz dedi...

Karar verilmiş gibi:cool:İnşallah benim İzmir dönüşüme benzemez laf anlatana kadar göbeğim çatlamıştıda zor bir ihtimal umarım denk gelmezsinroadfox

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sigortanın fotokobisini felan çektirebilirsin. denildiği gibi 10 gün geçerli sigorta abi sıkıntı yaşamazsın rahat ol :) al RSi git :D

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
UGK RS in devrini noter kapanmak üzereyken bitirebildik,o hengamede trafik sigortasını yaptıramadım zaten akşam olmuştu,noter görevlisi zorunlu trafik sigorta yaptırma süresinin 10 gün olduğunu söyledi.
Bu gece yarısı Ankara'ya doğru yola çıkacağız,geçici tescil belgesinde sigortası aracı kullanmayacağımı kabul ediyorum diye bir madde var bugün farkettim,şimi RS le yola çıksak ve polis çevirmesine girsek ceza yermiyiz yoksa görevlinin dediği gibi 10 gün süremiz varmı ?
Cevaplara göre RS veya Kangoo ile yola çıkacağım...

yeni araba alıp sattığımız için kesin net olarak biliyorum var 10 gün eski arabanın sigortasıyla dolaşabiliyorsun..