Trafik sigortası için Fiyat.??? MST.Acil.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Teminat açısından Anadolu Sigorta'dan yüksek teminat veren şirket şuan için piyasada yok.
Arzu edene poliçe teminatlarının yazılı olduğu sayfa eklerim veya teklif sunabilirim.

İhtiyari Mali Mesuliyet limiti piyasadaki şirketlerde 30.0000-50.000 maksimum 100.000TL iken, Anadolu Sigorta'da sınırsız.
14 güne kadar ikame (kiralık araç) hizmeti mevcut.
vs. vs. vs.

Diğer şirketlerle arasında önemsenmeyecek fiyat farklılıkları varsa, Anadolu Sigorta'yı tavsiye ederim.

Ben de (ilk kaskom olarak) 1 ay önce 1113 tl ydi sanırım limitsiz yaptırdım Anadolu'dan, 100 bin limitli ile arada 10-15tl bir fark vardı, o yüzden limitsiz yaptırdım AXA 50 bin limite daha yüksek prim çıkarmıştı, o yüzden düşünmeme gerek kalmadı, ikisinden birine yaptıracaktım zaten.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Trafik sigortamı Axadan yaptırdım 189 tl den.
Genç sigortayı aradım ama açan felan olmadı telefonları.
Şimdi kasko için araçtırmadayım.
axadan onun içinde fiyat bekliyorum.

Trafik sigortası da zamanla düşüyor mu acaba, ben ilk kez yaptırdım daha doğrusu bayiden yaptılar, en ucuzu hangisiyse ondan yapıyoruz demişlerdi, ben ödemedim yani, 298 liraydı sanırım, şaşırdım şimdi.

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anadolu Sigorta'dan fiyat verebilirim arzu ederseniz.

Tabiki, fiyat teklifi alabilirim.
Telefon numaram 05326925681
Yarın öğleden sonra arayabilirseniz görüşebiliriz.

anadolunun hem klozları iyi hemde çok fazla reno yetkili servisiyle anlaşması var. o açıdan vekalet şu bu uğraşmadan yaptırıyorsun allah korusun bir durum olduğunda. birde daha önce axadan çekici stediğimde 50 dakikada geldi. anadoludan 15 dk sürmüştü. o yüzden artık anadoluyu tercih ediyorum. eskiden anadoluyu basit sanardım ama işbank varmış arkasında.
Tşk.
ak sigorta 900 tl teklif verdi şu an en düşük ama klozları görmedim henuz.
axa 1200 verdi.

uğur bey groupama sikortadan yaptırdım nisanda biliyorsun araçlarımız aynı bana 985 lira dediler. karotodan yaptırdım ayrıntıları diğer kaskolardan daha iyi gibi bi bak derim.

Orayıda bi arayayım yarın ben. Teşekküler.

Trafik sigortası da zamanla düşüyor mu acaba, ben ilk kez yaptırdım daha doğrusu bayiden yaptılar, en ucuzu hangisiyse ondan yapıyoruz demişlerdi, ben ödemedim yani, 298 liraydı sanırım, şaşırdım şimdi.

trafik sigortası ilk yıl sonrası %10, sonraki yıl %15, soınraki yıl %20 daha düşer.
ama her yıl zam yatıkları için indirimi göremiyor.
güya ben bu sene %10 indirim aldım ama 9 tl daha fazla ödedim.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
banada geçen sene 350 dediler trafiğe bu sene 250ye düşmüş.

yaw arkadaş anlamıyorum bu adamların kafasını. 7 senedir kaskodan sigortadan 1 iğne almışlığım yok. tek 1 kazam yok. ama yüksek çıkarıyorlar sırf araç meg rs diye.

dulger58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trafik sigortasında fazla fiyat degişmez.kasko fiyatları esnek ama yaptırdıgın limitler police içerigi çok önemli....

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğur Bir acenta vasıtasıyla, 8 farklı sigorta şirketinden teklif alabiliriz.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
banada geçen sene 350 dediler trafiğe bu sene 250ye düşmüş.

yaw arkadaş anlamıyorum bu adamların kafasını. 7 senedir kaskodan sigortadan 1 iğne almışlığım yok. tek 1 kazam yok. ama yüksek çıkarıyorlar sırf araç meg rs diye.

bir de sigorta şirketlerinde 30 yaş olayı var bildiğim kadarıyla. hatta benim sigortacım 30 yaş altı ve bayan olunca primlerin daha da yüksek çıktığını söyledi trafik sigortasında da:D

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ray iyidir ;)