Trakya Ekibi'nin Yalıköy'e Gidiş Macerası

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emmi ogün abinin suçu yok ben hasdal ile hadımköyü karıştırdım ben dedim yani yalnış gidiyoruz diye :D, ve benzinim olsaydı o yolun keyfi bir başka olurdu nürburgaz yolumuz hayırlı olsun hehe,hazır porschede gidiyordu önümde ama benzin yoktu işte :d

bizde kuzenle porsche yi gördük aha dedik sıkıştırsınlar işte bencin aklımıza geldi sonra :D

Görkem

Bilgi Girilmemiş
burda buluşmanın kötülüğüne kimsenin birşey dediği yok buluşma çok güzeldi tekrar söylüyoruz ona lafımız yok
bizim olayımız tüm haritalar bu yolu gösterirken aslında öyle bir yol olmaması Allah'ın terk ettiği kimsenin uğramadığı yollardı
bilseydik ilk başta direk çatalca yapar ordan gelirdik tamam ilk sapağı kaçırdık ama diğer yol bundan daha iyi değildir
videonun çekilmediği yer var bildiğiniz safari kumu araçlar kendine göre gidiyor kayıyor para verseniz kimsenin girmeyeceği yok
standart megane bile vurduktan sonra ben artık önümde giden aytuğ abiyi izledim sadece yazıktır benim içim gitti bir ara aytuğ abbi küt küt vura vura sürterek gitti
bizim anlatmak istediğimiz bu yola başkası girse ciddi söylüyorum yalıköye gelmeden çeker giderdi o sinir o stresle ama biz herşeyi kenara koyup yine yanınıza geldik
- Bu Yazılanların Hiç Birisi Kişiye Özel Değildir Sadece Yaşadıklarımız Çektiğimiz Sıkıntılar..
Moda editörümüz son açıklamayı yapmış (yav senin moda editörü yazan kısım neden mor? kıhkıh) şaka bi yana ayağınıza sağlık trakya ekibi :eyv